Radarınızda Olması Gereken Meme Coinler

Genel pazar gibi, kripto yatırımcıları için zor bir hafta geride kaldı. Bunun muhtemelen iyi bir nedeni vardır. Şu anda içinde bulunduğumuz makro ortam, son yıllarda gördüklerimizden tamamen farklı. Federal Rezerv, faiz oranlarını yükseltmeye ve piyasalardan likidite çekmeye niyetli. Böylece, geçmişte çeşitli dijital para birimleri için inanılmaz büyümeyi finanse eden ucuz sermaye artık orada değil.

Bununla birlikte, bu düşüşlerde dikkate alınması gereken birkaç meme coin var. ApeCoin gibi bu tokenlerin çoğu hala başladıkları yerin çok üzerinde. ApeCoin’de yükselişe geçenler için, bu risksiz piyasada riske dayalı bahisler olarak değerlendirebilecekleri üç seçenek var.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity (AXS) mutlaka bir meme coin değildir.

Bu proje blockchain tabanlı bir metaverse oyunudur. Diğer metaverse coinleri gibi, Axie Infinity de geçen yıl inanılmaz bir boğa koşusu gördü. Bununla birlikte, o zamandan beri, Axie Infinity, Meta Platforms ve diğer metaverse ile ilgili hisse senetleri ile birlikte bariz nedenlerle bir düşüş yaşadı.

Şimdi, Axie Infinity’nin bu listeye ApeCoin ile karşılaştırılabilir olarak dahil edilmesinin nedeni, ApeCoin’in Otherside metaverse projesi aracılığıyla metaverse ile olan bağlarıdır. Bu proje mutlaka beklendiği gibi gitmese de, ApeCoin sahipleri, ters yönlü bir gelecek konusunda açıkça yükselişte. Buna göre, her iki token de yüksek riskli, yüksek getirisi olan uzun vadeli büyüme fırsatları olarak değerlendirilebilir.

Shiba Inu (SHIB)

Belki de bu pazardaki önde gelen meme coin Shiba Inu (SHIB). Bu köpeklerden ilham alan meme coini, başlangıcından bu yana yükselişe geçti ve daha önce bir yıl boyunca yüz milyonlarca kazanç elde etti.

Bununla birlikte, geçen yılın sonlarında zirveye ulaşmasından bu yana, Shiba Inu şimdi tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %85 ​​düştü. Bu hareket, genel kripto pazarındaki kötüleşen fiyat hareketiyle çakışıyor. Buna göre, kripto dünyasında en çok izlenen meme tokenlerinden biri olarak, Shiba Inu takibinizde olabilecek coinlerden.

Satın Alınabilecek En iyi NFT Coinleri

Özellikle Elon Musk’tan gelen tweetler geçmişte bu tokeni güçlendirdi. Buna göre, Elon Musk’ın Twitter’ı devraldığı anlaşmasıyla, Shiba Inu boğalarının heyecanlanacak bir şeyleri var.

Dogelon Mars (ELON)

Bu yıl etkileyici bir ilgi gören bir diğer ilginç meme coin Dogelon Mars (ELON). Simge sembolünden de anlaşılacağı gibi, bu, Musk’ın meme token alanının geçen yıl boyunca sahip olduğu ünlü statüsünden yararlanmaya çalışan başka bir meme coin.

Musk daha çok Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu ile ilgileniyor gibi gözükse de Dogelon Mars, özellikle isminden dolayı ilgi gördü. Shiba Inu ve diğer meme coinleri gibi, Dogelon Mars da kendini adamış takipçilerden oluşan büyüyen bir topluluğa sahip. Bununla birlikte, gelecekte bir noktada gerçek bir fayda üretilecek olursa, fiyat hareketlenmesi başlayabilir.

Dogelon Mars, bu listedeki en spekülatif meme coindir. Meme coinler yatırım için yüksek riskli, yüksek ödüllü bir alandır. Yatırımlarınızı araştırarak, bilgi sahibi olarak yapınız.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz