Büyük Kazançlar Vaadeden Metaverse Coinleri

Altı önemli altcoinde muhteşem artışlarla, metaverse coinleri genel bir piyasa düşüşüne meydan okuyor. Bitcoin (BTC) 60 bin doların altında kalırken, oyun ve sanal gerçeklikle ilgili kripto para birimleri baş döndürücü bir hızla yükselmelerini sürdüyor. Bu süreçte takibinizde olması gereken potansiyelli metaverse coinlerini sizler için listemek istedik.

Decentraland (MANA)

Piyasadaki en dikkat çeken metaverse kripto varlığı olan Decentraland (MANA), son 24 saatte yüzde 38 artarak geçen ayın sonlarında başlayan olağanüstü artışını devam ettirdi. MANA, son 30 günde neredeyse %600 arttı.

İstatistik kaynağı Messari’ye göre, 9,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Artış, onu Axie Infinity’nin 8,6 milyar dolarlık piyasa değerini geçtiğini gösteriyor. Metaverse oyunları coinlerinin fiyat artışından ziyade oyun için satışlarla da büyük dikkat çekiyor. Buna en basit örnek olarak, bugün MANA’da 3.2 milyon dolara sanal gayrimenkul satışı gerçekleşti.

Sandbox(SAND)

Metaverse platformu The Sandbox (SAND) da son yedi günde yüzde 136’nın üzerinde ve son 24 saatte yüzde 48’lik bir kazançla adından söz ettirmeye devam ediyor. SAND’ın büyümesi, moda devi Adidas ile beklenmedik bir anlaşmanın duyurulmasıyla aynı zamana denk geliyor.

Token piyasada yeniden yükseldikten sonra, SAND’ın işlem hacmi son 24 saatte %41 arttı. Hacmin piyasa değerine oranı 1.49’dur. Yüzde 6.75’lik bir gün içi artışın ardından, SAND/BTC çifti 0.0001304 BTC değerleme ile olumlu sonuçlar veriyor.

GALA Token

Ethereum tabanlı bir oyna-kazan platformu olan Gala, en iyi performans gösteren coinlerden biri oldu. GALA Fiyatı son yedi günde yüzde 300’den fazla, son 24 saatte ise yüzde 26 arttı. Şu anda 0,47 dolardan işlem görüyor.

Bir haftadan fazla bir süredir GALA Token günlük grafikte istikrarlı bir şekilde tırmanıyor. Ve fiyat direnç trend çizgisini aşarsa, pozitif momentumdaki mevcut artış 1 dolara ulaşmasına yardımcı olabilir.

UFO Gaming (UFO)

Merkezi olmayan bir sosyal oyun platformu olan UFO Gaming, kripto oyun boğa koşusuna katıldı. Proje, kullanıcıların kendi klanlarını kurabilecekleri, sanal araziye sahip olabilecekleri ve sanal arazileri satabilecekleri ve kripto veya takas edilemeyen jetonlar (NFT’ler) kazanabilecekleri Ethereum ağına dayalı bir metaverse oyunu.

Önceki yedi günde UFO yüzde 118, son 30 günde ise yüzde 369 arttı. Fiyat 0,0000053 ABD dolarıdır.

Iluvium (ILV)

Merkezi olmayan NFT odaklı bir oyun şirketi olan Illuvium (ILV) da pazarı geride bırakıyor. Illuvium’un ILV tokeni, geçtiğimiz hafta yüzde 43 ve son gün yüzde 24 artışla şu anda 1.477.43 dolar değerinde.

Starlink(STARL)

Sonunda, bir metaverse oyun başlatma paneli olan Starlink (STARL) harekete geçiyor. STARL neredeyse bir haftadır düşüyordu, ancak şimdi kayıplarını geri aldı ve geçen hafta %2, ancak son 30 günde yaklaşık %500 arttı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here