Metaverse coinleri bu hafta düşüşe geçti

Temmuz ayı, birçok kripto para biriminin fiyatlarına beklenen bir durgunluk verdi. Bununla birlikte, piyasa değerine göre en önemli metaverse coinleri son yedi gün içinde tekrar düştü. Apecoin, MANA, SAND ve Axie Infinity gerçekten de bu hafta yaklaşık %20 kayıp yaşadı.

Apecoin düşüşte

Apecoin (APE), özellikle ünlü Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) koleksiyonlarıyla tanınan Yuga Labs stüdyosu tarafından geliştirilen ekosistemin yerel tokenidir. Projenin metaverse’i Otherside’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, APE’nin fiyatı önemli bir değer kazandı.

17 Haziran’da 3.37 dolardan işlem gören Apecoin, 6 Ağustos’ta sert yükseliş yaşayarak 7.55 dolara ulaştı. O andan itibaren, ayı piyasasının ortasında, APE herkesi şaşırtarak yedi haftada yaklaşık %125 arttı. Bununla birlikte, o zamandan beri, token düşüş rallisi başlattı.

Apecoin’in fiyatı aslında 6 Ağustos’tan bu yana %32 düştü. Tokenin devalüasyonunun yalnızca son yedi günde %17’ye ulaştığını unutmayın. Apecoin fiyatı bugün 5.20 dolar civarında işlem görüyor.

Decentraland (MANA) ve The Sandbox için kötü bir hafta

Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) şu anda piyasa değerine göre en büyük metaverse coinleri sıralamasında ikinci ve üçüncü sırada yer alıyor. Metaverse ortamında iyi bir şekilde kurulmuş olan bu iki proje, geçtiğimiz yıl sırasıyla +%3,300 ve +%13.000 gibi olağanüstü bir büyüme göstermiştir.

MANA ve SAND şu anda tüm zamanların en yüksek seviyelerinin %86 altında işlem görüyor. Bununla birlikte, geçen Kasım ayından bu yana düşüş döneminden geçtikten sonra, iki token Haziran sonundan bu yana bir istikrar aşamasına girdi.

Hem MANA hem de SAND bu hafta düşüş rallisine devam etti ve ikisi de %22 düştü. Yazı hazırlanırken, MANA 0,82 dolardan işlem görürken SAND 1,05 dolar değerinde.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz