En iyi Solana NFT Oyunları

NFT oyun dünyasında, başlamak, para kazanmak ve NFT satın almak veya satmak için farklı kripto para birimleri kullanabilirsiniz. En iyi NFT oyunlarının çoğu, aynı adla merkezi olmayan blok zincirinde çalışan kripto para birimi olan Solana (SOL) kullanır.

Solana’nın blok zinciri teknolojisi, metaverse veya NFT oyunlarında takas edilemez tokenlar oluşturmak, barındırmak, takas etmek, satın almak ve satmak için de kullanılabilir. Birçok Play-To-Earn ve diğer NFT oyunları Ethereum blok zincirinde çalışır. Ancak Solana’nın büyüyen bir NFT oyunları koleksiyonu da var. Bazı Solana oyunları, tercih ettikleri kripto olarak SOL’u kullanırken, diğerlerinin özel tokenleri vardır.

Piyasadaki en hızlı kripto para birimi olarak, diğer kripto paralardan daha düşük ücretlerle Solana, NFT oyunlarına çok uygundur. NFT oyunlarından ekstra para kazanmak istiyorsanız, SOL kazanmak için NFT oyunları oynamak kötü bir fikir olmayabilir.

Solana blok zincirindeki bir oyun SOL kullanmıyorsa, bu, zamanınızın veya paranızın kötü bir yatırımı olduğu anlamına gelmez. En iyi Solana oyunlarının çoğu, o belirli oyunun para biriminde başlamak ve ticaret yapmak için ücretsizdir.

Karlılık ve tabii ki eğlence açısından mevcut en iyi Solana oyunları nelerdir?

  • DeFi Land
  • Star Atlas
  • Genopets
  • SolChicks
  • Space Falcon
  • Cryowar
  • Zoolana
  • Void

DeFi Land

En iyi Solana NFT oyunlarının birçok listesinde geniş çapta incelenen ve bahsedilen DeFi Land, popüler Facebook tarım oyunu Farmville’e benzer. Birkaç yıl önce hayatınızın saatlerini koyunlarınızı süsleyerek veya Farmville’de yumurta ticareti yaparak geçirdiyseniz, DeFi Land sizin için harika bir oyun olabilir.

DeFi Land, bir tarım simülasyon oyunudur. Oyun içi tohumlar satın alır, onları ekersiniz ve ekinleriniz büyüdükçe para kazanabilirsiniz. İşler ters giderse, bazen herhangi bir çiftçi için olacağı gibi, para kaybetmeye de hazır olmalısınız. Başarınız, biraz şansla ekilecek doğru madeni paraları veya tohumları seçmekten gelecek.

Ayrıca ekstra para kazanmak için balık tutabilir, avlayabilir ve başka oyunlar oynayabilir ve NFT’ler şeklinde evcil hayvan toplayabilirsiniz. DeFi Land, kendi kriptosu olan DFL’yi kullanıyor.

Star Atlas

Star Atlas, Solana blok zinciri üzerine kurulmuş bir strateji oyunudur. Oyuna başlamak için dijital cüzdanınız için token satın alacak, bir fraksiyona katılacak ve ardından bir gemi inşa etmeye başlayacaksınız.

Çok oyunculu oyun oynamayı, ekiple çalışmayı ve uzay araştırmalarını seviyorsanız bu oyun tam size göre olabilir.

Genopets

Genopets, CryptoKitties ve Pokémon Go’nun en iyi özelliklerini alarak oyuncuların vücutlarını hareket ettirdikleri için ödüllendirildiği ve bir fitness giyilebilir cihaz veya akıllı telefonunuz tarafından izlenen alternatif bir gerçeklik oyunu yaratıyor.

Oyun, hayvan işçiliği ve toplama unsurları içerir, ancak evcil hayvanınız fiziksel aktivitenize göre büyür ve gelişir.

SolChicks

Yüksek puan alan SolChicks, Solana için en iyi NFT oyunları arasında ve yaratıcısı tarafından Solana blok zincirinde “kripto fantezi oyunu kazanmak için en iyi oyun” olarak lanse edildi. İddialar doğru mu?

SolChicks’te oyuncular, CHICK tokenleri kazanmak için tavuklarıyla savaşırlar. SOL’de küçük bir yatırımla oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun sırasında tavuğunuza bakmanız, onunla bağ kurmanız ve tabii ki ilerlemek için diğer tavuklarla savaşmak için kullanmanız gerekecek. Benzersiz, potansiyel olarak değerli NFT’ler oluşturmak için SolChicks’i de üretebilirsiniz.

Space Falcon

Space Falcon, klasik uzay oyunlarının oynanabilirliğini Solana blok zincirindeki NFT’lerin toplanabilirliği ve karlılığı ile birleştiren bir metaverse oyunudur. GlobeNewsWire’a göre oyun ilk turda 4 milyon dolar topladı.

1980’lerin oyun ortamında retroya gidebilir veya 2080’de uzayın geleceğini keşfedebilirsiniz. Galaksilere sahip olabilir ve ardından diğer oyuncular galaksinizi ziyaret ettiğinde onlardan vergi toplayabilirsiniz.

Cryowar

Cryowar, oyuna ne kadar para yatırdığınıza değil, beceriye dayalı, oynaması ücretsiz, gerçek zamanlı, çok oyunculu bir savaş oyunudur. PC oyun kalitesine yakın mobil grafiklerle oyun, becerilerinizi test eden sürükleyici bir görsel deneyimdir. Web tarayıcınızda veya mobil cihazınızda oynamak hızlı ve kolaydır.

Oyunda Last Man Standing, Death Match, Top Score in 5 Minutes ve Battle Arena gibi bire bir ve çok oyunculu yarışmalarda savaşacaksınız. Savaşlar üç dakika veya daha kısa sürebilir, bu da NFT oyunlarını yoğun hayatınızın bir parçası haline getirebileceğiniz anlamına gelir.

Zoolana

Zoolana, 2300 yılında geçen bir oyna-kazan mobil strateji oyunudur. Güçlü bir hikaye, sağlam grafikler ve büyüyen bir topluluk ile Zoolana, piyasaya sürüldüğünde en iyi oyun olmayı vaat ediyor.

Oyunculara bir token jetine erişim, oyun için beta testçisi olma fırsatı ve oyun geliştirmeye gizlice bakışlar sağlayacak bir Alpha Edition NFT satın alarak oyunda hak talebinde bulunabilirsiniz.

Void

NFT’leri gelecekteki bir evrende takas edin, oyuncuya karşı oyuncu savaşlarında savaşın ve üçüncü şahıs çevrimiçi nişancı oyunu Void’de NFT’ler ve kripto kazanın. Karakterinizi beceri ve araçlarla ne kadar geliştirirseniz, o kadar etkili olurlar.

Oyun benzersizdir çünkü oyna-kazan ve bahis unsurları sorunsuz bir şekilde etkileşime girer. Birçok kripto borsa platformunda $VOIDCOIN ticareti yapabilirsiniz.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz