Günlük Para Kazanabileceğiniz Ücretsiz NFT Oyunları

En iyi ücretsiz NFT oyunlarını bulmak biraz zor olabilir. Gelişmekte olan bir endüstri olarak, geliştiriciler teknolojide ustalaşmaya çalışırken birçok kusurlu örnek var. Ancak, bazı oyunların oyuncular için eğlenceli ve karlı olduğu kanıtlanmıştır.

Blankos Block party

Adından da anlaşılacağı gibi, Blankos Block Party, özel sanat ve tasarım, dünya inşa etme ve keşfetme ve benzersiz Blankolar ve öğeler toplamaya odaklanan, devasa bir blok partisinin ardından temalı canlı bir çevrimiçi dünyada geçen bir MMO’dur.

Blankolar, hem eğlenceli hem de yaramaz olan gerçekçi oyuncaklardır. İyi hislere ve güzel zamanlara bayılıyorlar ve kendi benzersiz evrenleri The Junction’da yaşıyorlar!

Mythical’in ücretsiz ve açık çok oyunculu oyunu olan Blankos Block Party, çeşitli fantastik diyarları keşfetmenizi sağlar. Blanko’nuzu alın, ona belirli bir yetenek verin ve diğer birçokları için bir merkez görevi gören canlı ve renkli bir ortam olan The Junction’da bir maceraya gönderin.

Blankos, kodlamayı bilmeden kendi başınıza oluşturabileceğiniz atış, yarış ve koleksiyon oyunlarına sahiptir. Hangilerinin en değerli olduğunu görmek için Blankos toplayabilir ve takas edebilirsiniz. Nihai macera için tek başınıza veya bir grup arkadaşınızla oynayın!

Blok parti yapılarına ek olarak, hayata geçirilen “bebekler” olan Blankos, oyunun diğer odak noktasıdır. Bunlar, tıpkı gerçek hayattaki vinil bebekler gibi tahsil edilebilir ve belki de satın alınabilir ve takas edilebilir. 

Metaverse Oyunları

Blankos Block Party, gerçek dünyadaki koleksiyonlar gibi, oyuncuların kazanabileceği veya sezonluk etkinliklerin bir parçası olarak mevcut olan sınırlı sayıda plaklara sahiptir. Jon-Paul Kaiser, Tara McPherson, Kronk ve Dan Lish gibi ünlü vinil oyuncak sanatçıları, söz konusu Blankos’u tasarladı.

Gods Unchained

Oyuncuların para kazanmasını sağlayan en popüler ücretsiz NFT oyunlarından biri olan Gods Unchained, oyunculara para kazanmaları için alışılmadık bir yol sunuyor.

Oyunculara başlarken 140 kartlık bir Hoş Geldiniz Seti verilir. Bunlar blok zincirinde olmadığı için satılamazlar. Gods Unchained’deki oyuncular, seviye atladıklarında ve oyun oynarken Ortak Çekirdek kartları içeren paketlerin kilidini açar. Bunlar da blok zincirinde basılmıyor.

Öte yandan, oyuncular Dereceli maçları kazanarak Flux kazanabilirler. Gods Unchained Forge’da, kopya Ortak Çekirdek kartlarını bir araya getirmek için Flux’u kullanabilirler. Bu prosedür, Ethereum blok zincirinde depolanan ve NFT Marketplace’te işlem gören eksiksiz kartlar üretir.

Splinterlands

Dijital tahsil edilebilir kart oyunu Splinterlands, blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Çeşitli niteliklere ve yeteneklere sahip bir kart destesi oluşturmanız ve ardından bunları beceriye dayalı savaşlarda diğer oyunculara karşı rekabet etmek için kullanmanız açısından Magic the Gathering ve Hearthstone gibi oyunlara benzer. 

Oyuncular, tıpkı gerçek kartlarmış gibi, blockchain teknolojisini kullanarak dijital varlıklarını özgürce satın alabilir, satabilir ve takas edebilir ve tüm işlemler herkese açık ve değişmez bir şekilde kaydedilir.

Satın Alınabilecek En iyi NFT Coinleri

Büyüleyici Pokemon’dan ilham alan canavarlar sunan Axie Infinity‘nin aksine, bu oyun, geleneksel ticari kart oyunlarına rakip olan harika görünümlü sanat eserlerine sahip yüzlerce karttan oluşan sofistike bir koleksiyona sahiptir. Dövüş yöntemi hızlıdır ve işleri hızlandırabilir veya doğrudan sonuçlara atlayabilirsiniz. Ayrıca Axie Infinity’ye benzer bir Android ve iOS sürümü içerir, böylece onu telefonunuzda veya tabletinizde oynayabilirsiniz.

Oyun oynamak ücretsiz olsa da, oyundan para kazanmak ve tam işlevinin keyfini çıkarmak için Splinterlands Spellbook’u (10 $) satın almanız önerilir.

Basit ama büyüleyici aksiyonun yanı sıra, oyuncuları oynamaya devam etmekle ilgilenecek çok şey var. Bu blockchain oyunu gelecek vaat eden ve büyüleyici bir platform olacak.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here