Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak ?

Solana altyapısı ile çıkacak olan Star Atlas oyununun tam sürüm olarak ne zaman çıkacağı en çok merak edilen konulardan biri. Sevindirici haber Star Atlas mini oyunu ile verildi. Birkaç aşamada piyasaya sürülecek olan ve tüm Star Atlas oyuncularına Unreal5 motorunda tam sürüm çıkmadan önce gelir elde etme fırsatı verecek bir tarayıcı oyunudur. Bu kılavuz size SCORE’un (Star Atlas mini oyun) mevcut durumu ve yaklaşan yol haritası hakkında genel bigiler sunacak.

Tam bir metaverse inşa etmek devasa bir girişimdir. Star Atlas ekibinin bunu başarmak için en az 500 milyon dolarlık bir toplam yatırıma ihtiyaç duyduklarını tahmin etmesine şaşmamalı. İlk kez bir uzay gemisinin kokpitinde oturabilmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Ancak oyuncular, diğer koleksiyonlarla birlikte bu gemileri Galaktik Varlık Teklifinin bir parçası olarak zaten satıyorlar. Star Atlas ekibi, önümüzdeki yıllarda toz toplamamalarını sağlamak için, birkaç hafta içinde gelir elde etmek için söz konusu gemileri kullanabileceğiniz bir tarayıcı oyunu yayınlamayı planlıyor!

Bu mini oyunun, tam 3D oyunun yayınlanmasından sonra bile paralel olarak canlı tutulacağını belirtmek gerekir. Yani bir oyuncu olarak her zaman tarayıcıda ve bir bilgisayarla (veya gelecekte cep telefonuyla) oyuna katılma olanağına sahip olacaksınız.

Star Atlas mini oyun – SCORE

Bu mini oyun için piyasaya sürülecek ilk modül, şifreli bir şekilde SCORE – Uzak Seferlerde Gemi Komisyonları olarak adlandırılıyor. Resmi yol haritası bu ilk modülü şöyle anlatmaktadır: “Fraksiyon ödülleri kazanmak için gemilerinize yakıt, yiyecek, cephane ve alet takımı sağlayın”.

SCORE’un yayınlanması için hedeflenen yayın tarihi şu anda 9 Aralık’tır (başlangıçta: 18 Kasım). Bunun hedef tarih olduğunu, henüz teyit edilmediğini unutmayın. En azından ilk kez, gemilerinizle oyun içi para birimi olan ATLAS’ı kazanma imkanı olacak. Temel olarak, gemilerinizi ulusunuza sunmaya karar veriyorsunuz. Tarihsel arka plan, farklı grupların zaten galaksinin egemenliği için savaşıyor olmalarıdır

FTX kripto para borsasından oyunun tokenleri olan ATLAS ve POLIS’i güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. FTX kripto para borsasına üye değilseniz buradan hemen kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FTX kayıt ol

Yeterli Yiyecek, Yakıt, Tamir Takımı ve Mühimmat sağladığınız sürece, geminiz bu savaşa katılabilir (sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan). Bu kaynaklar Star Atlas marketplace aracılığıyla satın alınabilecek.

Michael Wagner (Star Atlas CEO’su) ayrıca gemilerdeki yatırım getirisinin gemi başına yıllık net (giderlerden sonra) %100’ün üzerinde olması beklendiğini belirtti.

SCORE’un geleceği

Mini oyundaki (SCORE) gemi görevlerinin bu ilk aşaması büyük olasılıkla birkaç ay sürecek. Şu anda olduğu gibi, kazancınız için yalnızca gemileriniz önemli olacak, satılan giysiler, tılsımlar veya NPC’ler gibi koleksiyonlar henüz önemli olmayacak.

2022 ortası için Star Atlas yol haritasında hedefleniyor ve şu şekilde açıklanıyor:

“Oyuncular Mission Giver hikaye karakterleriyle etkileşime giriyor. Farklı gemi rolü türleri için çok çeşitli gemi görevlerini kabul edin. Uygun şekilde yapılandırılmış gemileri atayın ve ödüller, deneyim puanları için görevleri başlatın. Farklı roller için önerilen minimum gemi puanı derecelendirmelerini karşılamak için geminizi tam bileşen, mürettebat ve modül yapılarıyla yapılandırın. Hesap kilitli ayrıcalıklarınızı geliştirmek için rol lisanslarınızın seviyesini yükseltin.”

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz