StarSharks NFT Oyunu ile Oyna Kazan

StarSharks, Shark temalı bir metaverse’de NFT’ler, oyna-kazan mekanizması ve sıra tabanlı oyun kombinasyonu ile Binance blok zincirine dayanan bir NFT oyunudur.

StarSharks’ın misyonu, oyuncuların NFT uygulama senaryolarını birlikte oluşturmaları ve NFT’lerin ekonomik değerini paylaşmaları için yaratıcı bir altyapı olarak NFT’den yararlanarak türünün tek örneği bir metaverse oluşturmaktır. Oyuncular oyun içerisinde aynı NFT karakteri ile birden fazla oyun oynayabilirler. Oyuncular, uzun vadeli bir ekosistemde jeton kazanırken NFT karakterlerine sahip olabilir, yükseltebilir ve satabilir.

StarSharks NFT Oyununda Nasıl Para Kazanılır ?

Kiralama Sistemi

Kiralama mekanizması, yeni oyuncular için giriş engelini düşürür ve birçok StarSharks NFT ile ilgi alanlarını en üst düzeye çıkarır, ayrıca platformu StarSharks NFT’si olmayan kişiler için daha erişilebilir hale getirir. Kiracılar böylece köpekbalıklarını elde etmek için SEA fonları biriktirirken oyunun tadını çıkarabilirler.

Kullanıcılar, StarSharks NFT’lerini diğer kullanıcıların kiralaması için pazara koyabilir. Kiralama süresi her gün altı saat ile sınırlıdır ve planlanandan daha az kazanan StarSharks NFT’leri piyasada kiralık olarak kalabilir.

Savaş

Oyuncular, görevleri yerine getirmeleri ve kavgaların üstesinden gelmeleri gereken hem PvE hem de PvP savaşlarında yer alabilirler. Ortalama bir oyuncu, günlük görevleri tamamlayarak günde yaklaşık 40 SEA’ya (mevcut oranda 40 $) çevrimiçi para kazanabilir.

PvP dövüşleri rekabetçidir ve katılımcılar puanlarına göre eşlenir. Bu savaşlar mevsimsel olarak gerçekleşir ve her mevsim bir ay sürer. Sezon boyunca oyuncular, puan tablosunda gösterilen PVP puanları kazanırlar. Her sezonun sonunda, en iyi 500 oyuncu SSS ödül havuzundan ödüllendirilir.

Günlük Para Kazanabileceğiniz Ücretsiz NFT Oyunları

Savaş kuralları ve beceri mekaniğinin öğrenilmesi kolaydır, bu da onları yeni başlayanlar için uygun hale getirir. Oyuncular, farklı tür ve yeteneklere sahip üç farklı köpekbalığından oluşan bir ekip kurarak okyanus dünyasında köpekbalığı savaşçıları olabilirler. Bir oyuncu, her turda rastgele altı beceri kartı ve üç beceri kartıyla başlar. Beceri kartlarının kullanımı ilk başta üç enerji puanına mal olur ve bu puan her turda ikişer artar.

Köpekbalıkları Yükseltmesi

Oyun, oyuncuların köpekbalığı NFT’lerini daha yüksek sıralama/daha güçlü köpekbalıklarına dönüştürmek için hem SEA hem de SSS harcamasına izin verir. İki alt seviye köpek balığı yok edilir (yakılır). Önceki iki köpekbalığının genleri birleştirilecek ve piyasada daha az Köpekbalığı ile sonuçlanacak ve yeni köpekbalıklarının basılmasını gerektirecek. Daha yüksek seviyelerde rekabet etmek ve belki de daha fazla token kazanmak isteyen oyuncular, köpekbalıklarını geliştirmelidir. Bu, Köpekbalıklarının değerini korumanın ve SEA token fiyatını stabilize etmenin yollarından biridir.

StarSharks NFT Oyun Coinleri

SEA

SEA verilmesi teorik olarak sınırsızdır. Platform başlangıçta, oyunlarda kazanılan 100 milyon SEA token şu yollarla dağıtır:

  • kiralama faaliyeti
  • Köpekbalığı savaşçısı yükseltmeleri
  • arazi müzayedeleri
  • İnşaat

Günlük görevleri tamamlamak veya PvP/PvE savaşlarını kazanmak size bu jetonu kazandırabilir.

Her yeni oyuncu, oyunu oynamak için üç köpekbalığından oluşan ekibini oluştururken pazardan gizemli kutular satın almalıdır. Küçük bir platform ücretinin yanı sıra, bu işlemden elde edilen SEA’nın %90’ı, SEA’nın dolaşımdaki arzını dengelemek için yakılır.

SSS

StharSharks ekosisteminin yönetim simgesi SSS’dir. Sahiplerin yönetişime katılmalarını ve DAO aracılığıyla StarSharks meta veri tabanının değerinden pay almalarını sağlar. SSS bu konuda daha çok hisse senedi gibi çalışır ve tokenlerini stake eden SSS sahipleri platform kazançlarını paylaşabilir.

Şu anda StarSharks DAO, pazar yeri işlemlerinden ve yükseltme ücretlerinden para kazanıyor. Piyasadaki her işlem yüzde 4,25 ücrete tabidir. Pazar yeri işlemleri BNB’de sonuçlandırılır ve ardından her hafta SSS token sahiplerine kar olarak teslim edilir.

StarSharks NFT Oyun Hakkında

StarSharks, çeşitli türden oyunların kaynak üretimi üzerine yaratılan, temel varlığı olarak SEA-SSS ikili token modelini kullanan okyanus ekolojisine dayalı bir dünyadır. Oyun, günümüzde tüm oyunlarda meydana gelen ancak henüz bir çözüm bulunamayan token enflasyon sorununu çözebilecek bir değer istikrar sistemine sahiptir. Bu, gelecekte diğer oyunların taklit etmesi gereken bir çözüm sağlayan ilk oyundur.

Starshark, oyuncuları uzun süre eğlendirecek oyun içi NFT nesneleri ile birlikte oluşturma ve etkileşimlerin bir kombinasyonu ile basit ama çekici bir oyun sunuyor. Oyun, geliştirme ekibinin yanı sıra saygın bir yatırımcı sistemi tarafından açıkça stratejilendirilmiştir. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here