Otherside’a ilk yolculuk yapıldı, ApeCoin fiyatı fırladı

Apecoin fiyatı son 24 saatte %31’in üzerine çıktı. Bu yükseliş, Yuga Labs’in 3.000’den fazla Otherdeeds NFT sahibine Otherside metaverse’e ilk yolculuklarını vermesinden sonra geldi.

Apecoin fiyatı yükselişini başlattı

Bored Ape Yacht Club (BAYC) veya Mutant Ape Yacht Club (MAYC) gibi ünlü koleksiyonların kökeninde yer alan Yuga Labs’ın yerel simgesi, Pazar gününden Pazartesi gününe kadar olağanüstü bir yükseliş yaşadı. Apecoin DAO hizmet token 24 saat içinde %31 arttı.

Buna ek olarak, APE’nin seyri geçen Cumartesi 4,46 dolar değerindeyken yukarı yönlü bir hareket yaşadı. Bugün, token öğleden sonra 6.11 dolara kadar yükseldi. Apecoin, 2 milyar dolara hızla yaklaşan piyasa değeriyle 36. sırada yer alıyor.

APE, geçen ay Eminem ve Snoop Dogg’un yeni ortak müzik videosunun ApeFest’te yayınlanmasının ardından kısa bir süre önce benzer bir artış (%30) görmüştü. Bunda, iki rapçi BAYC evrenine saygılarını sundular ve koleksiyonun hayranlarını memnun ettiler.

Bu sefer APE fiyatındaki yükseliş tamamen farklı bir duyurunun ardından geliyor.

Otherside metaverse evrenine ilk gezi

Yuga Labs ekipleri, 30 Nisan’da Otherside metaverse projesini başlattı. Bu duyuru heyecan yaratmıştı ve hatırlayacağınız gibi Ethereum’da gaz ücretlerinde bir patlama olmuştu. Aslında, Otherside’ın lansmanına, özel koleksiyon olan Otherdeeds’den NFT arazilerinin satışı eşlik etmişti.

16 Temmuz, Otherside’da “ilk gezi” gerçekleşti. Bu olasılık, topluluk arasında coşku yaratmayı başaramadı. Aynı gün, Yuga Labs, Otherside’ın “Litepaper”ını tanıttı. İçinde, projenin planlanan üç aşamadan ilk geliştirme aşamasında kaldığını öğreniyoruz. Buna ek olarak, Yuga Labs, geliştiricilerin ve meraklıların yardımıyla metaversini üzerinde filizlenmeyi hedeflediği birlikte yaratma konusunda ısrar ediyor.

Bu testin başarısı, şüphesiz bu hafta sonu tokenin fiyatının artmasına katkıda bulundu. Twitter’da, Otherside’da yakalanan birçok görsel ve animasyonu gözlemlemek mümkün. Bu ilk maceraya katılmak için yalnızca birkaç test kullanıcısı, Otherdeeds NFT’leri veya geliştiricileri seçildi.

Bununla birlikte, bu ilk 4300 kaşif, sosyal ağlarda bulaşıcı bir coşkuyu paylaşmaktan geri kalmadı. Yuga Labs tarafından sunulan ekosistem giderek artan bir başarıyla buluşuyor ve bunu yaparken web3’te öncü bir figür. İkonik NFT koleksiyonları, Ape modeli DAO veya Otherside’ın sakladığı sürprizler olsun, her şey ApeCoin’in orta vadeye yükselişinin yalnızca başında olduğunu gösteriyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz