ApeCoin (APE) Fiyat Tahminleri ve Yorum

Herhangi bir pazardaki ve özellikle kripto pazarındaki yatırımcılar her zaman bir sonraki büyük şeyi tetikler. Bugün, ApeCoin’in (APE) piyasaya sürülmesi, bu alana muazzam miktarda ilgi gösterdi. Özellikle yatırımcılar, bugünün fiyat hareketi göz önüne alındığında ApeCoin fiyat tahminlerini merak ediyorlar.

APE’nin bu sabah piyasaya sürülmesi, tokeni 40 dolar seviyesinin yakınında gördü. Ancak tokenin değeri çok oynaktı, 7 dolar seviyesinde de işlem gördü. Bununla birlikte CoinMarketCap, erken yatırımcıların hala %650 artı kazanç kaydettiğini belirtiyor.

Bu lansman çeşitli nedenlerle büyük ilgi gördü. En önemlisi, proje, Bored Ape Yacht Club gibi popüler olmayan token (NFT) projelerinin arkasındaki ana şirket olan Yuga Labs tarafından başlatılmadı. Bunun yerine, “Bored Ape markasını merkezileştirmeyi amaçlayan” merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan ApeCoin DAO tarafından başlatıldı.

ApeCoin (APE) Büyük Borsalarda Listeniyor

Bugün, bazı Bored Ape NFT’lerinde fiyat artışlarını görenler, APE trenine atlamaya meyilli olabilir. Sonuçta, başarı genellikle başarıyı doğurur.

Şimdi, Coinbase ve Binance gibi çeşitli üst düzey borsalar bu token için ticarete zaten izin verdi. Bu nedenle, bu inanılmaz fiyat hareketi gören likit olmayan bir isim değil. Bununla birlikte, APE’nin bir sonraki yöne gidebileceği yer, yatırımcıların muhtemelen daha fazla ilgilendiği şeydir. Öyleyse, uzmanların ne düşündüğünü görelim.
Binance borsasına üye değilseniz yukarıdaki butona tıklayarak hemen üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir, avantajlı komisyon indirimlerinden ve bonuslardan yararlanabilirsiniz.

Uzmanlardan ApeCoin Fiyat Yorumları

Apecoin fiyatı şuanda yazı hazırlanırken 15 dolardan işlem görüyor. Ama yazımızın başında da belirttiğimiz gibi fiyat yüksek oranda oynak hareket ediyor.

  • Başlangıç ​​olarak, priceprediction, Apecoin için 2022 hedefi 22 dolar, 2023 fiyat hedefi 33 dolar ve 2025 fiyat tahminleri 72 dolar.
  • DigitalCoinPrice, sırasıyla 28 dolar, 34 dolar ve 56 dolar olan 2023, 2025 ve 2028 fiyat hedeflerini veriyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here