Snoop Dogg ve Eminem, Apefest sırasında yeni bir parçayı tanıttı

Apefest 2022, New York’ta yer alan ve hem bu evrenin meraklılarını hem de Timbaland veya Jimmy Fallon gibi ona ilgi gösteren ünlüleri bir araya getiren NFT ile ilgili en büyük etkinliklerden biri.

Öne çıkan iki büyük isim Eminem ve Snoop Dogg oldu ve bunun iyi bir nedeni var: Bu etkinlik sırasında, iki rap yıldızı bir video klip yayınladı. İkincisi, olması gerektiği gibi NFT’lere ve web3’e saygı gösterdi.

Bored Ape Yacht Club NFT sahipleri böylesine sıra dışı ve tarihi bir anı yaşamayı kesinlikle beklemiyorlardı!

Bu etkinliğe katılan rap hayranlarını neşeyle çıldırtmaya ve Bored Ape Yacht Club NFT’si olmayan insanlarda FOMO hissi yaratmaya yetecek. Bu nedenle, BAYC’ye ve bir bütün olarak Yuga Labs’a daha da fazla boyut ve etki kazandıran akıllı bir girişim.

BAYC’ye saygı duruşunda bulunan bir klip

Ve bu inanılmaz performans yetmezmiş gibi, birlikte yayınlanan müzik videosu, özellikle NFT topluluğu için ve özellikle Bored Ape Yacht Club üyeleri için bir kez daha hayranlık uyandırıyor.

Gerçekten de, parçanın videosu Snoop Dogg ve Eminem’in yanı sıra renkli ve saykodelik bir evrende dolaşan BAYC NFT’yi de içeriyor.

Bu nedenle, bu tür NFT’leri vurgulayan ilk ana akım kliptir. Bu, şüphesiz NFT topluluğu için yeni bir gelişmedir.

BAYC ve MAYC sahiplerine özel ürün

Son olarak, NFT BAYC ve MAYC (Mutant Ape Yacht Club) sahipleri, iki rapçi ve Bored Ape Yacht Club arasındaki bu işbirliğini vurgulayan özel kıyafetlerin mevcut olduğunu öğrenmekten çok memnun.

Yalnızca 48 saatlik bir süre boyunca ve sahibi başına bir ürünle sınırlı olan bu benzersiz parçalar, yalnızca Bored Ape Yacht Club’ın artık sembolik para birimi olan Apecoin ile ödenebiliyor.

En azından Yuga Labs, Snoop Dogg ve Eminem liderliğindeki bu eylemin web3 dışındaki insanlar için bile heyecan yaratacağını söyleyebiliriz. Bu performans aynı zamanda daha önce çatışan iki rapçinin uzlaşmasını da çağrıştırdı.

Ek olarak, Eminem uzun aylardır profil resmi olarak bir NFT kullandığı için web3 ile olan ilişkisi gayet iyi. Snoop Dogg’a gelince, onun katılımı daha da fazla, ikincisi bu evrene ayak basan ilk ana akım figürlerden biri (en azından bir popülerlik düzeyinde).

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz