Futboldan sonra Sorare Beyzbol NFT oyunu geliyor

Sorare, Major League Baseball (MLB) ile ortaklaşa NFT tabanlı yeni bir blockchain oyununu duyurdu. Bu, bu yaz piyasaya sürülecek ve efsanevi Amerikan beyzbol yarışması konulu türünün ilk ücretsiz oynanabilen oyunu olacak.

Böylece, blok zincirine dayalı yeni bir oynaması ücretsiz, sembolik Amerikan rekabetinin beyzbol oyuncularının kartlarının gelişini görecek. Hepsi, lisansın olağan prensibini kullanarak: mümkün olduğunca çok puan kazanmak ve ödüller kazanmak için her oyuncunun gerçek performansına göre en iyi takımı oluşturun.

Sorare NFT Fantezi Futbol Oyunu için Bir Rehber

Bu yaz resmi sürüm yaklaştıkça NFT oyunu hakkında daha fazla bilgi açıklanacak.

Sorare’nin kurucu ortağı ve genel müdürü Nicolas Julia, bu yeni projeden duyduğu gururu dile getirdi:

“Amerikalılar ve beyzbol arasındaki bağlantı güçlü. Beyzbol her zaman yeni teknolojilerin ve yeniliklerin ön saflarında yer almıştır. Bu nedenle, MLB ve MLBPA’nın, dünyanın dört bir yanındaki hayranlara bir NFT MLB oyunu getirmek için Sorare’yi seçmesinden gurur duyuyoruz.”

En dikkat çekici büyüme

Hatırlatmak gerekirse, geçen yıl Eylül ayında 680 milyon dolarlık muhteşem bir bağış toplamayı başarmıştı. Birkaç ay sonra tenis şampiyonu Serena Williams yönetim kuruluna katıldı.

Şirkete göre, bu büyüme geçen yıla göre aylık %32’ye tekabül ediyor. Nicolas Julia’nın da belirttiği gibi, Sorare bugün çeşitlendirmekte olan bu ivmeyi sürdürmek içindir:

“Bugün, dijital katılım ve teknoloji yeni neslin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştikçe, ortaklığımız yeni ve daha geniş bir hayran topluluğunun bu özünde Amerikan hobisi ile güçlü bir bağlantı kurmasını sağlayacak.”

Amerikalıların sevdikleri bir spor için gösterebilecekleri tutkuyu bildiğinizde, Sorare başarı için bir reçete oluşturmak için tüm kartlara sahiptir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here