Bu hafta satın alınabilecek en iyi NFT’ler

NFT’ler her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Benzersiz dijital varlıklara sahip olma fikri de birçok ünlüyü baştan çıkardı. Yeni NFT projesi düzenli olarak ortaya çıkıyor, işte bu hafta takibinizde olması gereken NFT projeleri.

Lucky Block Platinium Rollers Club

Lucky Block Platinium Rollers Club, 19 Mart’ta piyasaya sürülen bir NFT koleksiyonudur. 25’i nadir olan 10.000 benzersiz NFT içerir. Sadece 10.000 basıldığından, her NFT uzun vadede gerçek bir değere sahip olacaktır.

Kullanıcılar, koleksiyondaki NFT’lerden birini alarak, Lucky Block tarafından düzenlenen günlük NFT çekilişine katılım kazanırlar. Bu çekilişin, Lucky Block’un ana oyunundan tamamen farklı olduğunu ve ikramiyenin, ana çekiliş miktarının %2’sine eşit olduğunu unutmayın.

Nadir 25 tokendan birini alan şanslı kişiler, jackpot miktarlarının ikiye katlandığını görecekler. Son olarak, NFT Lucky Block sahipleri 270.000 dolar değerindeki Lamborghini’yi kazanmaya çalışabilecekler ve çekiliş tüm koleksiyon tükendiğinde yapılacak.

Hive Five NFT Projesi

İncelemeye değer bir NFT koleksiyonu varsa, o da Hive Five’dır. Konsept NFT etrafında dönüyor ve amaç, arıları gerçek dünyadan blok zincir teknolojisi ile kurtarmak. Böylece Hive Five topluluk metaverse dünyasında büyük bir sanal kovan oluşturuldu. Blok zincirinde oluşturulan her kovan için, NFT projesinin kurucularının gerçek dünyada gerçek bir kovan inşa etmeyi taahhüt ettiğini unutmayın.

Mint sırasında, The Bee Conservancy’ye 60.000 dolar teklif edildi ve Hive Five yol haritasının ikinci aşaması, 35 izlenen kovan oluşturulmasını duyurdu. Oyna-kazan oyunu ve bağlantılı token gibi diğer ürünlerin lansmanı çok yakında gerçekleşecek.

Mechachain NFT

Mechachain, 3D Play-To-Earn robot savaş oyunudur. PVP’de uzayı fethetmeden ve diğer mechalarla savaşmadan önce, kullanıcıların kendi robotları “Mechalar” olması gerekir. NFT Méchachain koleksiyonunun robotları yeniden yaratmanıza izin veren birkaç parçadan oluştuğunu ve Mechanium, oyun tokeni veya Ethereum ile satın alınabileceğini unutmayın.

Oyuncular dövüşleri ne kadar çok kazanırsa, o kadar çok token kazanırlar ve böylece robotları için yeni parçalar satın alabilirler.

Okay Bears NFT Koleksiyonu

Okay Bears koleksiyonu 26 Nisan’da piyasaya sürüldü. Solana blok zincirinde depolanan 10.000 NFT’yi bir araya getiriyor. O zamandan beri 3.680’den fazla avatar Twitter’da profil resmi olarak kullanıldı. Bu, Okay Bears’ı ünlü Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun doğrudan rakibi haline getiriyor.

Okay Bears’ın arkasındaki ekip, projesi etrafında gerçek bir topluluk oluşturmak istiyor. Rakamlara bakarsak doğru yoldalar. Koleksiyonun piyasaya sürülmesinden sadece 3 gün sonra 140.000 SOL veya 14.451.000 dolardan fazla işlem hacmi oluşturduğunu unutmayın.

Solana Okay Bears NFT’leri 24 saatte 18 milyon dolar kazanıyor

STEPN

Son projemiz, STEPN NFT oyunu. SocialFi ve GameFi özelliklerini birleştiren bir Web 3.0 uygulamasıdır. Konsept basit. Kullanıcılar bir çift NFT spor ayakkabı ile sadece yürüyerek veya koşarak para kazanabilirler.

Spor ayakkabılar böylece hesaplarına ve telefonlarına GPS bağlantısına bağlanır. Yenilikçi ve kesinlikle dahiyane olan uygulama aynı zamanda “Move2Earn NFT’nin ilk mobil oyun platformu” unvanını da kazandı.

Katılmak için NFT spor ayakkabılarının ve GPS bağlantısının zorunlu olduğunu unutmayın. Pazar yerlerinde SOL coin ile satın alınabilirler.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz