Yeni Çıkacak Olan En Sağlam 9 NFT Projesi!

Satılmak üzere listelenen milyonlarca dönüştürülemez token (NFT) var ve her yirmi dört saatte bir binlerce yeni proje oluşturuluyor. İzlenebilecek ve yatırım yapılacak en iyi NFT projelerini belirlemek için yazımızı okumaya devam edin.

Para kullanım amacı olarak bu yapıya katılmaya karar vermeden evvel NFT’nin reel gayesini ve özelliklerini incelemeniz yoğun bir şekilde size öneririz. Kripto para birimi sanal evrenine girmek için tecrübeli bir kullanıcı olmanıza gerek yok, fakat olmazsa olmaz ödevinizi yapmadan girişmemeniz gereken bir şey!

2021’de Popüler Olan En İyi NFT Projeleri

 1. Beeple: Winklemann tarafından 2007 senesinde meydana getirilen günlük resimlerden dizayn edilen bir kolej, NFT ticaret piyasası tarihinde faaliyet gösteren bir sanatçı vasıtası ile ticareti yapılan en pahalı üçüncü sanat içeriği durumuna erişti. Mart ayında müzayede etkinliğine sunulan proje, Singapur konumlu bir kripto para kullanıcısı vasıtası ile ilgi çekici bir biçimde altmış dokuz milyon dolara temin edildi.
 2. XCOPY: Reel olarak görülemeyen illüstrasyonları NFT sanal varlıkları ile bilinen XCOPY, “All Time High in the City” isimli ürünü ile dikkatleri üzerine çekti. Bu sanat yaratımı ona içinde bulunduğumuz zaman dilimindeki ücretlerle hemen hemen altı milyon dolar olan 1630 ETH kripto para birimi geliri kazandırdı. Aynı senenin ileriki süreçlerinde Snoop Dogg, “Some Asshole” isimli bir sanat içeriğine vakıf olmak için tam olarak dört milyon dolar para verdi.
 3. CryptoPunks: Bir sıra sanal sanat projesi olan CryptoPunks, 2017 senesinde Matt Hall ve John Watkinson vasıtası ile meydana getirildi. Bu on bin piksellik muazzam resimleri, icra edilen ve arza ücretsiz olarak pay edilen ilk NFT sanal ögeleri arasında yer alıyor.

Son senelerde CryptoPunks gittikçe daha kıymetli duruma geldi ve CryptoPunk’ın birtakım eserleri bir milyon dolara alıcı buldu. Garip bir biçimde, bu NFT sanal ögelerinden biri on bir milyon doları aşkın bir meblağa satıldı; daha azına onları almak hemen hemen mümkün değildi. CryptoPunk modası, teknolojinin bir unvan simgesine evrilmesi ile 2021 senesinde NFT sanal varlıkların tanıtım aracı oldu.

2022 NFT Ön Görüleri

Emin olan bir şey var ki bir grup, NFT projelerinden daha fazla reform ve inovatif hareketler bekliyor. Başarılı olmak isteyen projelerin 2022 senesinde daha efektif ve sağlam ağ kurması ve katılımcılarına eşsiz ve yenilikçi tecrübeler servis etmesi gerekecek.

Grubun temel hedefi, kripto para ticaret piyasasına aşina olmayan kullanıcıların blok zincirine basit bir şekilde ulaşmalarına olanak tanıyan bir program dizayn etmektir. Ek olarak, ödeme protokolleri ile daha çok iş birliği de yol haritasındaki yerini aldı.

Patlamaya Hazır 9 NFT Projesi

İleriki süreçlerde, senelerde takip edilecek çok sayıda muazzam NFT faaliyetleri var, fakat burada kaçırmak istemeyeceğiniz en ilgi çekici projelerden dokuz tanesi yer almaktadır.

1. Sex NFT

Sex NFT, altı bin dokuz yüz eşsiz karışık NFT barındırır. Bu durumda, sanal ögeler, sınıf haline getirilen özgürlüğü benimseyen yapılar biçiminde gelir:

 • Üç bin erkek sperm NFT’leri
 • Üç bin kız yumurtası NFT’si
 • Dokuz yüz Androjen NFT

İnsanlar gibi, bu çizgi film konseptine yakın yumurta ve sperm karakterleri de ilgi ve sıcak bir yuva ister. Bu oyunda, onlara bu organizasyonda yardımcı olma olanağınız olacak! Sorumluluğunuz, bir ‘seks kahramanı’ karakteri kazanmak için erkek spermi ve kız spermini bir hale getirmeyi barındırıyor.

Total Miktar: 6.900 NFT

Geliştirici Ekip

 1. Pure Zero – Kurucu, stratejist ve gelecek adına söz sahibi
 2. Sonia
 3. Kisuketnma – React Yaratıcısı

Blok Zinciri

Sanal ögeler, Ethereum blok zincirinde saklı altında tutulur.

Yol Haritası

 • Yüzde On; Cinsel eğitim hizmetleri verilen yapıları kurmak ve uzmanları kapalı seks alanlarına çağırmak
 • Yüzde Yirmi Beş; 7 ETH kripto para biriminin bağış olarak kuruluşlara verilmesi
 • Yüzde Elli; SEX NFT Sanal ögeleri vakıfları için bir çizgi roman meydana getirmek ve X1 World of Women NFT geliri elde edimi ile kaynağa sekiz ETH kripto para birimi hibe vermek.
 • Yüzde Yetmiş Beş; X1 Cool Cats NFT ekipman ve aksesuar hazinesini pazara servis etme, bir seks oyunu yaratma, bağış olarak kuruluşlara 9 ETH biriminde miktar hibe verme ve SEX NFT ekipman ve teçhizat ürünleri verme

Oluşturma Süreci

Aynı sanal hesapta hem erkek spermini hem de kız yumurtasını saklı barındırmanız gerekecek.

Hem erkek sperm hem de kız yumurtası NFT sanal ögelerinin mevcut vakıfı olarak, eşsiz ve inanılmaz işlevlere vakıf nadir Androjen embriyo NFT sanal ögesini temin etmeye olanak kazanırsınız.

Fazladan ekleyecek olarak, Androjen embriyo NFT’yi temin ederek, kendiliğinden gerçekleşecek şekilde olarak özel bir androjen “Sex Hero” sanal ögesine vakıf olursunuz. Ticaret piyasası yerinde, yapı birimine x1-10 SEX NFT oluşturabilirsiniz ve işlemlerin herhangi bir kısıtı bulunmamaktadır.

Çıkış Fiyatı

Embriyo NFT, orijinal internet sayfasına 0,05 ETH kripto para birimine doğru yaklaşıyor.

Yer Alması Beklenilen İşlevler

Kırk bini aşkın Discord katılımcısı ve elli beş bin Twitter abonesi ile eşsiz oyna ve öğren sanal ögesi metaverse altyapısında lider öğrenim protokolü haline gelmeyi amaçlıyor. Ek olarak, karikatür yapısına benzer proje, özel sanal kulüplerinin bütün grup delegeleri için ileri seviye bir tecrübe servis etmesine olanak tanır.

2. VeVe, DC Savaş Anıtı, Batman vs Killer Croc

Veve, başlangıç olarak DC Direct platformundan Classic Confrontations için savaş anıtları dizayn etti. Çok seri bir şekilde tükendiler ve çok kıymetli hazine anıtları haline geldiler. Ne de olsa talep o denli çoktu ki, Veve hazineleri çeşitli boya konseptleri ve adedinde defalarca tekrardan servis edildi.

Veve’nin kısıtlı miktardaki sanal hazineleri, sanal mecralarda ya da android ve iOS için VeVe aplikasyonu vasıtası ile sosyal medyada duyurularak değiş tokuşu yapılabilir, yükseltilebilir ve kişisel hale dönüştürülebilir.

Total Miktar: 8.888

Geliştirici Ekip

Proje, DC Comics ve VeVe ikileminde DC Battle Statues dizayn etmek ve bu A kalite orijinal NFT hazinelerini pazara servis etmek için yapılan bir ortaklık ile neticelendi.

Blok Zinciri

Veve sanal ögeleri, Ethereum blok zincirinde saklı altında barındırılır.

Oluşturma Süreci

NFT’leri 23 Ocak’ta tarihinde faaliyet gösteren temel satış esnasında temin edebilirsiniz. Esas olarak ücretler bir kart için 0,08 ETH kripto para birimine dek çıkabilir, bu sebepte ötürü en kısa zaman dilimi içerisinde harekete geçebilirsiniz.

Yer Alması Beklenilen İşlevler

DC Battle anıtları, seksen yedi senelik birikim ile tarihlerine olan saygılarından ötürü ilgi uyandırırken, aynı anda NFT’lerin yeni tecrübelerin kapılarını kırmada ve DC ürün özellikleri ile iletişim yaratma yollarında ana bir rol oynadığı bir ileriki süreçleri betimliyor.

3. Exclusive Luxury District

Sosyal, oyun ve etkileşimli bileşenlere sahip sanal bir lüks evrendir. Amaç, tamamen dijital ve rüya gibi bir ortamda geleneksel gösterişli lüks tüketimini yeni, modern, daha demokratik, kapsayıcı, eğlenceli ve havalı bir lüks formatına dönüştürmektir.

Total Miktar: 75

Geliştirici Ekip

Exclusible topluluğu, kurucu iş birlikçisi Olivier Moingeon ve Baş Teknoloji Görevi Denetmeni Artur Goulão vasıtası ile kontrol altında tutuluyor.

Gelecek Planlaması

2022 senesinin ilk üç ayı;

Popüler kurumların ve sanatçıların sanat özelliklerine uyum göstermek için protokol iyileştirmeleri, ikincil piyasa işlevlerinin uyumunu ve AR metaverse özelliklerinin entegrasyonu ve artırılmış gerçeklik potansiyelinin arşa çıkarılması.

Bu anlatılardan biri, metaverse sanal evrenindeki teknoloji potansiyellerini gün yüzüne çıkartmaktır. Bir diğeri, NFT meydana getiricisi portföyünü genişletmek.

Oluşturma Süreci

OpenSea platformunda bir kişisel oturum sahibi olmak, Exclusible Luxury District’te arza her biri altı ETH stabil ücretle elden çıkarılacak olan bu yetmiş beş adet lüks evi temin etmenize olanak tanıyacaktır.

Yer Alması Beklenilen İşlevler

Geliştiriciler, eğlenceli ve yurttaşların alakasını çeken bir grup kümesi meydana getirmeye çalışıyor. Bunu halletmek için kullanıcılar, zamanlarını nakite çevirme ve “oyna ve öğren” konseptli temanın bir uzvu olarak video oyunları oynayarak gelir elde etme tercihine vakıf olacaklar.

4. SpaceWarriors Club

SpaceWarriors Club, Unreal Engine 5 oyun geliştiricisi kullanılarak meydana getirilen ve Ethereum blok zincirinde ERC-721 olarak saklı altında tutulan yedi bin yedi yüz yetmiş yedi çeşitli üç boyutlu NFT sanal ögesinden meydana gelir. Bu NFT’ler IPFS’de saklı altında barındırılır. Faaliyeti, bütün kullanıcıların program ya da tasarım hakkında kaygılanmadan kendi video oyununu yaratmasına olanak tanımaktır.

Total Arz: Şu ana dek dört yüz elli yedi token

Geliştirici Ekip

Space Warriors Club NFT geliştirme çalışanlarının delegeleri arasında Ilan (Sanatçı), Mike (Proje Baş Geliştiricisi) ve Florian (Solidity Geliştiricisi) yer almaktadır.

Yer Alması Beklenilen İşlevler

Bu NFT girişimi, katılımcılara Space Warriors taraftarlarının dikkatini çeken bir DAO vasıtası ile Space Warriors’ı biçimlendirmek için görüş beyan etme hakkı tanınacak. Katılımcılar, özgü bir gruba dahil olduklarında, pozitif yön ve vasıtalar ile bezenmiş yeni bir dünyayı tanıyacaklar.

5. Danger Rangers NFT

Nesli bitmekte olan varyantları muhafaza etmek için metaverse’de bir araya gelen on bin altı yüz yetmiş iyi eğitimli geliştiriciden meydana gelen global bir ağdır. Danger Rangers’ın kripto sanal ögeleri elde etme potansiyelinin bir neticesi olarak, çok geç olmadan Ethereum blok zincirinde güvence teminatı arıyorlar.

Total Arz: 10670 İçerik

Geliştirici Ekip

Geliştirici ekibi Clark (Geliştirici Yönetici), Mike (Geliştirici Lideri) ve Nigel’den (proje yöneticisi) meydana gelmektedir.

Blok Zinciri

Danger Rangers, Ethereum blok zincirinde muhafaza altında tutulur.

Çıkış Fiyatı

Nane Tutarı: 0.07 ETH + gaz miktarı toplamı

Yer Alması Beklenilen İşlevler

Bir başka herhangi bir NFT sanal varlık faaliyetine nazaran, Genesis Danger Ranger’ın nesli bitmekte olan endemik türleri geri koruma ihtimali daha yüksektir.

6. Meka Ape

Meka Ape, geliştiren üç boyutlu maymunlardan meydana gelir. P2E metaverse shooter oyununu bu hazinesinde, Q4, 2022’de bir maymun olarak kullanabilirsiniz. Her maymunun özel potansiyellerini ve pozitif yönleri vardır. Bunu zihnimizde saklı tutarak, Discord grubuna dahil olarak MAC’i tanıyabilirsiniz.

Total Miktar: 10101

Geliştirici Ekip

Proje ekibi Joh (Yönetici), Anou (üç boyutlu grafiker) ve Lom’dan (Geliştirici) oluşmaktadır.

Blok Zinciri

Meka Ape NFT’leri Ethereum blok zincir teknolojisi içindedir.

Gelecek Planlaması

 • Meka bir dönüşüm topluluğuna vakıf olacak ve senede birkaç kere aktiviteler tertip edecek. İlk aktivitesi, kripto/NFT kullanıcı danışmanları ile Maldivler’deki kişisel bir adada düzenlenecek.
 • Efsanevi Meka Apes’in dokuz sahibi bir sene süresince ayda bin dolar elde edecek. Meka Ape Master NFT vakıfları bir ömür boyu ödül sahibi olacaklar!
 • TokyoO’daki tanıtım, bütün vakıflar için inanılmaz bir aktivite olacak! Meka Ape NFT size eşsiz bir karakter verir. Para kazanmak, gelir elde etmek için Meka Ape oyunu bunu ücretsiz olarak servis ediyor.
 • Vakıfları için en iyi kıymeti servis eden Meka Ape, daha tanıtılmamış bilindik oyun protokolleri ile ortak olmayı ve en büyük oyunların bir parçası olmayı planlıyor.

Çıkış Fiyatı

NFT’nin ön pazara servis ücreti 0,06 ETH birimindedir.

Yer Alması Beklenilen İşlevler

Meka Ape sahibi olmak, sahiplerine Meka Ape P2E’de barındırılan oyuna ayrıcalıklı erişim sağlayacaktır.

7. Your Mom’s House

Your Mom’s House (YMH), Sheldon Evans ve blok zincir teknolojisi, kripto ve NFT’ler hakkında tutkulu düşünen insanlar vasıtası ile sanalda ilk olan bir oluşumdur. Planlamanın bir bölümü, dünyayı sanatçıların, düşünmeyi severlerin ve uyum sağlayamayan insanların gözünden tekrardan hayal etmektir.

Total Miktar: 2723

Geliştirici Ekip

Sheldon Evans (Kurucu ve Film Yönetmeni) ve Pedram Ghozat (Kuruluş Oluşturucu ve Yöneticisi) geliştirici ekibini meydana getiriyor. Bilgisayar programlarında MSC seviyesine vakıf SRB, baş yazılımcısıdır.

Yer Alması Beklenilen İşlevler

YMH NFT, ileriki dönemdeki yapıların iki özel para yaratım birimini, bir virgül iki milyon dolarlık Topluluk Hibe Kaynağı’nda ulaşım ve Sheldon Evans’ın özgü mutabakatsız alternatif yolu YMH DAO görüş beyan etme ulaşımına dahil olma sağlayacak.

8. Cyber Legends

Cyber ​​Legends projesi, metaverse’in arkasında durmak için dizayn edilmiş 8808 eşsiz üç boyutlu siber kahramandan meydana gelen merkezi olmayan bir koleksiyon! Daha net anlatacak olursak her birinin yüzlerce reel bir bakış açısı ile ayrıntı ve etmeni var. Bu arada, Cyber ​​Legends’a dahil olmak için, her yerde NFT’ler ve kripto para birimleri ile merkezi olmayan bir ileriki sürece odaklanan bir gurubun kısmı olacağınız manasına denk gelir.

Total Miktar: 8888

Geliştirici Ekip

Leo Alexander – Influencer

Aaron Bastin – Discord Topluluğu yöneticisi

Blok Zinciri

Cyber ​​Legends, Ethereum blok zincirinde işlem görmektedir.

Yer Alması Beklenilen İşlevler

Cyber ​​Legends ile katılımcılar, arsa temin ederek ve oyunlar, animasyonlar ve daha da ileri gidecek olursak teknik incelemeler gibi önemli içerikler meydana getirerek sanal bir ortama katılım sağlayabilecek, veri dağıtabilecek ve hatta sosyal medya mecralarından gelir elde edebilecekler.

9. Crypto Quest

Crypto Quest, 2022 senesinde ünlü olacak bir oyundur. Reformcu yapısı, muazzam mekanik ve reel oynanışı, Binance’in Akıllı Zinciri üstüne inşa edilmiştir.

Total Miktar: 10.000

2022’de Patlamaya Hazır En iyi Metaverse Kripto Oyunları

Geliştirici Ekip

Crypto Quest, NFT oyunu ‘Nautical Fantasy Titles’a ait bir kuruluştur. Ekip, Zach Hopkins ve Theo Thomas vasıtası ile kontrol ediliyor.

Çıkış Fiyatı

0.1 ETH

Yer Alması Beklenilen İşlevler

Kullanıcılar, bu projede hedeflenen sıfır gas oluşumunu dört gözle bekliyorlar. Ek olarak, yapı artırmaları ve donanım kişiselleştirmeleri de hali hazırda iş, faaliyet görecek.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

1 Comment

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz