UFO Gaming, Super Galactic Oyununun Alfa Versiyonunu Başlattı

Yirmi şanslı kazanan, TRC20 cüzdanlarında  50 dolarlık bir bonus token ödülü ile oyun içi yolculuklarına başladılar.

Super Galactic, UFO Oyun ekosisteminin ilk oyunudur.

Super Galactic, kullanıcıların dijital süper askerler (NFT’ler) üretmelerini ve onları savaşa gitmek için kullanmalarını sağlayan bir Arcade Aksiyon oyunudur (ARG oyunu). Polygon ağı ile entegre iken Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Bu, düşük gas ücretlerini ve minimum işlem sürelerini garanti eder. 

Blockchain oyunu, merkezi olmayan bir otomatik savaşçıyı bir NFT dijital varlık koleksiyonuyla birleştirir. Bu dijital süper askerler, dünya barışını tehdit eden bir uzaylı ırkı ile temizlenmiş bir dünyaya inen savaşçılardır.

Oynamak için, kullanıcıların oyun varlıkları olarak çalışan bu oynanabilir NFT karakterlerine ihtiyacı vardır. Oyuncular, likidite ve stake sağlayarak bu oyun NFT’lerini basabilirler. Bu, staking dApp içindeki plazma noktaları için yerel UFO coin veya UFO-ETH LP biçiminde olabilir. 

Sadece 10.000 genesis NFT basılacak. Her biri olağanüstü bir değere sahip olacak ve zaman içinde fiyatını artıracaktır.

Bir kampanyaya katılan 1.200 şanslı kullanıcı, ilk Super Galactic oyuncular olarak rastgele seçildi.

Oyunun alfa sürümünü oynayacak olan oyuncular, öğeleri ve özellikleri test edecekler. Bunlara iki karakter, iki silah ve bazı güçler ve yetenekler dahildir. Bir oyuncu bir hata keşfettiğinde, bunu resmi Discord platformunda veya yerel geri bildirim sisteminde bildirebilir.

Neoland, Gerçek Dünyayı NFT’lere Bağlayan Oyun

Alfa test aşaması, herhangi bir ön hata veya aksaklığı gidermek için vardır. Ayrıca, Dark Metaverse’i test ederken test edenlerin bulabileceği diğer hataların kaldırılmasına da yardımcı olacaktır. Bu, tam sürüm yayınlandığında oyunculara kusursuz bir oyun deneyimi sunmasını sağlamak içindir. Bu aşama yaklaşık üç hafta sürecektir.

UFO Gaming, blok zinciri entegrasyonunun merkezi olmayan mekaniklerinden hiçbirini içermeyecek olan bu sınırlı alfa sürümünü yayınladı. Bu, yakında piyasaya sürülecek olan resmi sürüm için oynanışta ince ayar yapılmasına yardımcı olacaktır.

Bu, UFO Gaming’in geleceği için ne anlama geliyor?

P2e oyunlarının hızlı gelişimi nedeniyle oyun endüstrisi değişiyor. NFT oyunları son zamanlarda oldukça popüler olmaya ve gelişmeye devam ediyor.

UFO Gaming, blok zinciri ve geleneksel oyunlar arasındaki boşluğu dolduran tamamen merkezi olmayan bir oyun platformudur.

Gelecekte, bağımsız oyun şirketi heyecan verici yeni bir metaverse ekosistemini büyütmeye devam ettikçe, bu yeni Dark Metaverse’in büyümesini bekleyebiliriz. Ve bununla birlikte, tamamen yeni bir blockchain oyun sektörü.

UFO Gaming deneyiminin önümüzdeki yıllarda onların vizyon ve standartlarına göre şekilleneceği bir sektör.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here