Ufo Gaming (UFO) Coin Nedir ?

Merkeziyetsiz bir yapı olan ve manuel olarak kullanılamayan savaş oyunu olan NFT yapısının, Ethereum platformunun üzerine düzeni kurulmuş ve büyük mega ölçüde uyarlanabilir tam yığın Poligon çözümü ile kalibre edilmiş bir karışımdır.

Bu yapıyı kullanan kullanıcılar ve oyun severler, para basma için sıfıra yakın gaz ücretine ulaşmış durumunda olabilir ve katılımcı yönetiminde tam saklama ile bir saniyeden daha da sürede hem varlık hem de işlem zamanı için alış-veriş durumunda olabilir.

Her UFO eps, Spirit Force olarak atfedilen eşsiz bir biçimde meydana getirilmiş bir hissi kuvvetine sahip üzerinde oyun oynanabilecek durumda olan bir NFT’dir. Bu NFT’ler, oyun mantığı ve konsepti üzerindeki dünyanın sulhunu ve huzurunu betimleyen, Dark Metaverse krallığını tabiri caizse bertaraf eden uzaylı bir donanmayla çevrilmiş, mahvolmuş bir dünyaya inen kudretli savaşçılardır.

Ufo Gaming (UFO) Çalışma Prensibi ve Özellikleri

Super Galactic oyununu oynamak ve faaliyet göstermek için oynanabilir bir oyun karakterine mutlak olarak ihtiyaç olmaktadır. Bunları adlandıran yapı sistemi ise UFO eps işlemi adı konan NFT’lerdir.

Platformu kullanan katılımcılar veya oyun severler, ilk birkaç gün içinde olmak üzere Cosmos etkinliğinden bir fon UFOep yapımı kazanabilir, fakat bir fon sınıfın meydana getirilme seviyesi zamanla kritik seviyede, ölçüde düşer. Bunu yapmak için Plazma Puanlarına sahip olmak gerekir.

UFOep amacını hedeflemekle ilgilenen katılımcılar daha sonra açık platform ticaret yerlerinde UFOep satın alabilir ve günlük görevleri birer birer bitirebilir UAP tokenleri elde edebilir.

UAP’ler, UFOeps topluluğunun sağlıklı nesillere sahip olarak kümülatif olarak yapılaşmasına yardımcı olmak için kullanılabilir. Bilinçli nesiller oluşturmak ve daha sonra puanlarına göre bir sonraki kişiye devir edilebilir ve bu da günlük rutinlerden para kazanma becerilerini doğrudan etkiler.

Doğru hedefleme mantığı için savaşan ve mevcut piyasadaki ortalığı perişan eden kötü uzaylı türlerinin bertaraf edilmesine olanak tanıyan katılımcılar bu şekilde ödüllendirilir. Aynı vakitte ise, UFOep topluluğu kendi içinde değer varsayımı için kapalı bir sirkülasyon meydana getirerek diğer UFOep’lerle mücadele etmek isteyen gelecekteki katılımcılar için bir gönderim rampası işlevi görür.

Kripto Para Olarak Ufo Gaming (UFO)

Yapısal platform için birincil token olarak her şey UFO arasındaki ilintisel halde var olacak. Mesela bu platformdaki ilk oyun olan Super Galactic’i oynamak için ilk olarak Cosmos’ta UFO veya UFO/ETH LP olanak şansı yapmak gerekir.

Cosmos’ta (DAPP üzerine bahis yaparak), Plazma Puanları elde edilerek oyun mantığına uygun devam edilir. Oynamak için asker (UFO) elde edebilmek için plazma puanlarına ihtiyaç olunur.

Oyunda askerleri düzene sokmak (oluşturmak) için UAP gereklidir. Bu, Süper Galaktik Mevzular ve Günlük Görevler tamamlanarak kazanılabilir.

Plazma noktaları, sadece Süper Galaktik için UFOep NFT’leri basmak için açık bir hedef için oluşturulacak, UFO ve UAP ise açık piyasada alış-verişi yapılır hale gelecektir. Metaverse coinleri çok popüler hale gelmişken bir de UFO coinin fiyat tahminlerine bakalım.

Kripto fiyat tahmin düzenlemesine göre, 2025’te UFO coin fiyatı ortalama 0,000164 $ fiyat seviyesini ilerlemeli, bulunduğumuz yılın sonlarına yaklaşırken UFO coin fiyatının beklenen en düşük değeri 0,000181 $ seviyesinde hazır bulunmalıdır. Dahası UFO, optimum 0.000194 $ fiyat düzeyine erişebilir.

Ufo Gaming (UFO) Coin Nereden Alınır ?

Mevcut içinde bulunduğumuz zaman diliminde ise, UFO kripto para birimi, MEXC, Gate.io ve Bitmart gibi bazı kritik ve popüler borsalarda işlem görmektedir.

Ufo Gaming (UFO) Geleceği ?

UFO Gaming, geleneksel oyun şirketleriyle ortaklık yapacak ve onları blok zinciri teknolojisine uyarlanabilir hale getirmek ve yeni blok zinciri oyun stil varyasyonlarını geliştirmek için ortaklık yapacak. “Play to Win” oyunları dünyayı etkisi altına alan, piyasayı yönlendiren ve kasıp kavuran yeni bir oyun türüdür. UFO oyunu bu yeni evrende temel etmen görevi görebilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz