Star Atlas (ATLAS) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

The Sandbox, Decentraland ve Axie Infinity gibi günümüzün en büyük metaverse oyunlarına ev sahipliği yapan Ethereum blok zinciri çok fazla proje oluştururken, Solana blok zincirinde metaverse projeleri o kadar ilgi görmedi. Biri hariç: Bir Solana projesi olan Star Atlas. Yerel tokeni ATLAS büyük talep görüyor.

Metaverse’de en çok konuşulan oyunlardan biri Star Atlas. 2620 yılını konu alan oyun, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve son konsol oyunlarında bulunanlarla karşılaştırılabilir muhteşem sinematik grafiklere sahiptir.

Oyunda, oyuncular metaverse evreninin birçok gezegenini keşfedebilir, ödüller kazanabilir, maceralar için arkadaşlarla takım kurabilir ve bire bir dövüşlere katılabilir. Ve nitelikli eşya yükseltmeleri için kullanılabilecek puanlar kazanarak insanlar, silahlar, gemiler ve arazi dahil olmak üzere oyundaki her şeyi satın alabilirsiniz. Bu ürünler NFT olarak satılmaktadır. Gemi NFT’leri Star Atlas web sitesinden satın alınabilir.

Gemi ne kadar nadir olursa, o kadar güçlü olabilir, o kadar fazla yolcu taşıyabilir ve refakatçilerle seyahat etmenize olanak tanır. VIP etkinliklerine giriş için kullanılabilecek koleksiyonların yanı sıra yiyecek, benzin ve cephane gibi kaynak NFT’leri de piyasada mevcuttur.

İlk başladığınızda, üç grup arasından seçim yapabilirsiniz: Mud Territory, Ustur Sector ve Oni Region. Her grup oyun içi kaynaklara, oyun ayarlarına, gemi mekaniklerine ve daha fazlasına özel erişime sahip olacak.

Star Atlas NFT yapılarının veya arazilerinin satışı, en çok beklenen Star Atlas NFT yapılarından biridir. Karada oyuncular altyapı, gruplar, çatışmalar, bahis nesneleri ve kiralama hizmetleri kurabilecekler. Oyundaki arazi NFT’leri şu anda piyasada görülebilir ancak henüz satılık değildir. Bu öğelerin çoğu Nisan 2022’de satışa sunulacak. Peki Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak ? makalemize göz atabilirsiniz.

Star Atlas’ın Coini : ATLAS

Star Atlas’ın yerel parası olan ATLAS, kendi pazarında oyun içi öğeler ve NFT’ler elde etmek için kullanılabilir. Bazı mallar için piyasada USDC de kabul edilmektedir. ATLAS kripto para birimine FTX ve Gate.io üzerinden erişilebilir veya onu Raydium platformunda swap edebilirsiniz. FTX kripto para borsasına üye değilseniz buradan hemen kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FTX kayıt ol

Star Atlas (ATLAS) Coin Nedir ?

Oyun pazarından NFT satın almak için Phantom gibi bir Solana cüzdanına kaydolun. Cüzdan, cüzdanınızı FTX’in ödeme hizmeti aracılığıyla USDC veya ATLAS ile finanse edecektir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz