Metaverse : Uzay Oyunu Star Atlas

Solana blok zinciri tarafından desteklenen ve güvence altına alınan, uzayda geçen yeni nesil çevrimiçi çok oyunculu oyun Star Atlas, merkezi olmayan operasyonların ve etkinin uzun vadeli bir vizyonunu temsil eden çift tokenli bir sistem kullanmaya başlıyor. Oyun ayrıca Serum aracılığıyla gelişmiş ticaret ve finans araçları kullanır ve Nanite ile Unreal Engine 5’in gücünü kullanır. Unreal Engine, Tencent Holdings Limited’in ana hissedarı olduğu Epic Games’e aittir.

Star Atlas Nedir ?

Star Atlas, sinematik grafikler ve artırılmış gerçeklik ile NFT ve blok zinciri teknolojisini birleştirdi. Oyunun neden büyük bir sıçrama yaptığı açık. Oyun endüstrisini ele geçiren sismik bir değişim var. Oyna-kazan oyunları, oyuncuların oynaması için daha fazla teşvik sunar. Oyunlar, öğelere sahip olma duygusu ve geliştiricilerin katılımını sağlayarak rekabet avantajı yaratmıştır.

Star Atlas, kaynaklar, bölge ve siyasi güç için bir savaşta üç fraksiyonun ortaya çıktığı 2620 yılına dayanan bir blockchain oyun metaverse’idir. Star Atlas’ın uzun vadeli yol haritası, oyunun Unreal Engine 5’te yerleşik, gelişen bir metaverse olarak lansmanını görecek. Oyuncular, Unreal Engine’in tam sürümünü elde etmeden önce, Star Atlas, oyuncuların etkileşime geçmesi için çeşitli web tabanlı mini oyunlar yayınlayacak. Gelecekteki mini oyun yinelemeleri, gezegen geliştirme ve yörünge uzay istasyonu konfigürasyonunu içerecek. Son olarak, evrenin Star Atlas haritası 2022’nin başlarında yayınlanacak.

Unreal Engine sürümüne gelince, piyasaya sürülecek en hızlı motor içi ürün bir Showroom olacak. Burada oyuncular gemileri görüntüleyip yapılandırabilecek, satın alma yapabilecek ve diğer oyuncularla sohbet edebilecek. Star Atlas bunun için yıl sonunu hedefliyor ancak Ocak ayına kadar ertelenebilir.

Çeşitli Star Atlas gemileri, posterler, ifadeler, bir ekip teçhizatı, USDC kullanarak Star Atlas Marketplace aracılığıyla NFT olarak satın alınabilir. Ayrıca oyuncuların kendi varlıklarına sahip olana kadar diğer oyunculardan gemi kiralama potansiyeline de sahip.

Metaverse coinlerini görmek için tıklayın.

Atlas Coin Nedir ?

ATLAS, Star Atlas ekosisteminde yerel bir yardımcı program simgesidir ve meta veri tabanında kazanılan ATLAS, ikincil bir piyasada alınıp satılabilir ve oyunculara merkezi olmayan bir dünyada benzersiz gerçek yaşam deneyimleri sunar.

ATLAS oyunun para birimidir ve gemilerin, mürettebatın, bileşenlerin, arazinin ve ekipmanın çiftleri, oynanamayan karakterleri arasındaki işlemler için kullanılır. Star Atlas oynarken dikkate alınması gereken işletme giderleri vardır. Bunlar, hasarın onarılmasını, kaynakların çıkarılmasını ve gemilere yakıt verilmesini içerebilir. Oyuncular işlemlere bir iş stratejisi ile yaklaşırlarsa, ATLAS’taki varlıklarını büyütme fırsatları vardır. ATLAS ayrıca NFT oyun pazarında kullanılan para birimidir. NFT varlıkları, oyunculara gerçek, merkezi olmayan sahiplik sağlar ve eşler arası ticareti kolaylaştırır.

Polis Coin Nedir ?

POLIS, oyunculara Star Atlas geliştiricileri ile siyasi güç ve etki sağlayan bir yönetim simgesidir. Token basit bir durumdur ve oyuncunun hizip çatışmasını kontrol etmesine katkıda bulunur. POLIS token sahipleri, topraklarında hangi faaliyetlerin gerçekleşebileceğini oylamak, diğer oyunculara vergi vermek ve diğer oyuncuların uyması gereken yasalar oluşturmak için oy kullanır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

0 0 votes
Bu İçeriğe Oy Ver
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments