Sorare Basketbol NFT Oyunu Geliyor

Fantezi futbol NFT oyunuyla dikkat çeken Sorare, bir sonraki adımı Amerikan sporunun bir devi olan NBA ile ortaklık kurarak atıyor. Tamamen basketbola adanmış yeni bir Sorare oyunu yakında hazır olacak.

Sorare basketbolu ekosistemine dahil ediyor

Futbol dünyasını fethettikten sonra, blockchain oyunu Sorare yeni bir spora sansasyonel bir giriş yapıyor. Ulusal Basketbol Birliği (NBA) ve Ulusal Basketbol Oyuncuları Birliği (NBPA) ile çok yıllı bir ortaklığa girdi. Bu işbirliği, Sorare ekosistemi için basketbola odaklanan yeni bir oyunun yakında piyasaya sürülmesiyle sonuçlanacak.

Sorare hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İşte Sorare NFT Fantezi Futbol Oyunu için Bir Rehber

Sorare NBA oyunu ne zaman çıkacak?

Resmi lisanslı ve ücretsiz olan bu oyun, 2022-23 NBA sezonu için bu sonbaharda piyasaya sürülecek. Tıpkı Sorare’nin ünlü fantezi futbol oyunu gibi, bu oyunda basketbol hayranlarına favori takımlarıyla etkileşim kurma ve diğer oyunculara karşı rekabet etme konusunda yeni bir fırsat verecek.

NBA oyuncuları bu nedenle NFT’ler (değişmeyen tokenler) şeklinde dijitalleştirilecek ve özellikleri sahadaki gerçek performanslarına göre gelişecektir. Oyuncuları toplayarak, bu oyunun kullanıcıları rüya takımlarını oluşturabilecek ve Ethereum gibi ödüller kazanmaya çalışmak için yarışmalara katılabilecekler.

Sorare’nin spor dünyasını fethi devam ediyor

Bugün 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan Sorare, kataloğuna yeni sporlar eklemeye devam ediyor. Futbol ve beyzboldan sonra basketbolun gelmesi büyük ses getirecektir.

NBA Başkanı Adam Silver şunları söyledi: “Sorare ile olan ortaklığımız, NBA taraftarlarına takımlarımız ve oyuncularımızla etkileşim kurmanın yepyeni bir yolunu sunacak.”

Sorare’nin kurucu ortağı ve genel müdürü Nicolas Julia, taraftarların Sorare sayesinde favori takımlarına ve oyuncularına daha yakın olmalarından memnun: “NBA ve oyuncular, dijital deneyimler ve koleksiyon ürünlerinde ön saflarda yer aldı ve oyunumuz basketbol hayranlarına bir genel menajer gibi oynayabilecekleri, kendi oyunlarına sahip olabilecekleri ve gerçek dünya bağlantılarını geliştirebilecekleri en üst düzey spor eğlence deneyimini sunuyor.”

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz