Sorare NFT Fantezi Futbol Oyunu için Bir Rehber

Ethereum altyapısını kullanan oyun, futbolu, fantezi sporlarını ve NFT’leri ilintili halde bir koleksiyon tecrübesinde harmanlar.

Sorare, yüzü aşkın lisanslı takımın sanal oyuncu kartlarını temin etmenize, bünyenize katmanıza, kabul edilebilir biçimde vakıf olmanıza ve tekrardan satmanıza zemin hazırlayan, NFT’leri ele alan bir fantezi futbol oyunudur.

Hediye elde etmek için fantezi liglerinde kadrolar hazırlayabilir, sahibi olabilir, oyun içi kartlarını ticaret piyasasına dökebilirsiniz.

Sorare yapılanması her işlevi farklı yapıyor. Bu hala temel olarak yapısında bir fantezi futbol oyunu, fakat tasarı esnasında bir yayından evvel yalnızca oyuncu adlarını kullanmak yerine, Ethereum blok zincirinde tokenize edilmiş sanal piyasa pazarı kartları temin edersiniz. Bu dönüştürülemeyen edilemez token (NFT) kartlarına vakıfsınız ve bunları kripto kişisel hazineleri olarak rahat ve özgür bir biçimde ticarete dökebilirsiniz, fakat bunlar aynı vakitte Sorare’nin fantezi tecrübesinin de temel direğidir. Hem kripto para birimi hem de nadir, kıymetli ekipmanlar biçiminde elde etmek için hediyeler var.

NBA Top Shot gibi orijinal spor NFT’lerinin yükselen trendi sayesinde son zamanlarda ileri gelen tanımlamalar, orijinal sanal oluşum ile karşılaştırılmış fantezi futbol. Sorare’nin nasıl çalışma ilkelerine ve prensiplerine sahip olduğunu ve nasıl harekete geçeceğinize bir göz gezdirin.

Sorare Fantezi Futbol Oyunu Nedir ?

Sorare, kripto altyapılı etkin, internet veri altyapılı bir fantezi futbol oyunudur. Kültürel hale gelmiş fantezi futbolda olduğu üzere, her hafta profesyonel futbol oyuncularını ele alarak kadronuzu dizayn etmek ve onların sahadaki incelem verileri (goller ve asistler tarzı) oyun içi ek katkı sayılarına çevrilir. Ana hedefiniz her hafta en fazla puanı kendi bünyenizde barındırarak liglerdeki bir başka katılımcıları alt etmek.

Sorare, farklı liglerde yüzü aşkın uluslararası kulüpten lisanslı futbolculara vakıftır ve ticaret piyasasından sanal ticaret kartları temin ederek takımınıza dahil edeceksiniz. Orijinal resmi takımlar arasında Juventus, AC Milan, Liverpool FC, Paris Saint-Germain FC, Real Madrid ve Japonya’nın bütün J.League kulüpleri ve İspanya ligi La Liga ile Major League Soccer’daki bütün futbolcular (fakat takımların bizzat kendisi değil) yer almaktadır.

Sorare Çalışma Prensibi

Oyun, yeni faaliyete döküldüğü için bir yeni gelişim ligi, saptanmış kısımlar ligler ve ek olarak sadece yirmi üç yaşını geçkin büyük olmayan genç futbolcuların kadroları için bir tane de içinde yer almak kaydı ile kayıt olabileceğiniz birden fazla lig vaat eder. Bir lige dahil olduğunuzda, kişisel cüzdanınızda yer alan kartları ele alarak her oyun başlangıcında yeni bir düzen ve sistem. Hafta bittikten hemen sonra, oyun içi ek katkılar bütün kullanıcıların reel dünyadaki hallerine göre kıyaslanır ve en fazla puana vakıf Sorare katılımcıları hediye olarak ETH ve nadir kartlar elde etmeye hak kazanır.

Az Bilinen, Potansiyeli Yüksek NFT Coinleri

Bugüne dek oluşum ve faaliyet gösteren en kıymetli Sorare kartı, 2021 senesinin mart ayında hemen hemen iki yüz doksan bin dolara ticareti yapılan Juventus futbolcusu Cristiano Ronaldo’nun eşsiz 2020-2021 sezonunun kartı idi.

Sorare’yi Bu Denli Anlamlı Kılan Nedir ?

Sorare, kullanıcıların ileri derecedeki bir biçimde hayranlık duyduğu birtakım mekanizmayı (futbol, ​​fantezi spor oyunları, spor koleksiyonları ve kripto NFT’leri) bir araya topluyor ve bunu diğer herhangi bir tecrübenin kıyaslanamadığı bir biçimde yapıyor.

NBA Top Shot, Sorare’nin en güncel en devasa kripto NFT sanal öge hazinesi olarak kabul edilir, fakat basketbol NFT dizininin kişisel koleksiyon ana yapılı problemlerin haricinde gerçek bir “oyun” etmeni bulunmamaktadır. Sorare, kesin bir kazan-karşıla yapısı olsa dahi, gerçek, fantezi türevi bir yarışmacı hüviyete sahiptir. Fakat, en iyi takım için reel para dökmekten geri durmayan zorlular için, muhtemel zafer sarhoşluğunun yanına ek olarak anlamlı hediyeler de mevcut.

Sorare’ye Nasıl Giriş Yapılır ?

Sorare resmi internet sayfasına kayıt olun ve on iki sayı miktarına dek ücretsiz “genel” oyuncu kartının kilidini açmak için verilen koşulları ve şartları takip edin.

Bu kartların reel dünya karşılığı bulunmamaktadır ve ticarete dökülemez, fakat oyundaki başka kartlar gibi onları fantezi liglerinde ele alabilirsiniz. Kayıt faaliyeti esnasında, resmi orijinal kadrolar ikileminden sevdiğiniz takımlarınızı tercih edecek, ilk liginize giriş yapacak ve bir kadro dizayn edeceksiniz.

Ana bilgileri anlamamıza olanak tanıyan ve hemen sonrasında Ethereum blok zincirinde vurgulanmış premium NFT sanal ögelerini temin etmeyi düşünmeniz için sizi ticaret piyasasına bırakan epeyce kolay bir öğrenim aşamasıdır.

“Yeni Kayıtlar” seçeneği, oyuna dahil edilen yeni kartlar için öneriler halinde piyasa yapmanıza yardımcı olurken, “Transfer Pazarı”, katılımcıların şahıslarına ait kartlarını sabit bir ücret ile tekrardan piyasaya dökmelerine yardımcı olur, çoğunlukla ilk pazara servis edildiğinden daha fazla bir tutar karşılığında sunulur.

Devasa oyun geliştiricisi Ubisoft (Assassin’s Creed, Just Dance oyunları türevi), aynı Sorare kartlarını ele alan ve herhangi bir bedel talep etmeyen oyun olan One Shot League’yi hayata geçirebilmek adına 2021 yılının mart ayında Sorare ile bir iş birliğinde bulundu. Hayata geçirebilmek için sadece Belçika Jupiler Pro Ligi’ne vakıftır.

İleriki Süreçler Adına Sorare

Sorare, Reddit’in kurucu iş birlikçisi Alexis Ohanian ve yönetici Gary Vaynerchuk gibi ileri seviye marka yatırımcıların katılımı da içinde olmak üzere 2021 senesinin şubat ayında elli milyon dolarlık A dizini rezerv kaynağı biriktirdi. 2021 senesinin eylül ayında, Japon teknoloji ve geliştirici şirketi SoftBank aracılığı ile kontrol edilen dört virgül üç milyar dolarlık bir önem hacmi ile altı yüz seksen milyon dolarlık B dizini ekonomik yapı aşamasını açıkladı.

2020 senesi süresince ve 2021 yılının ilk zamanlarına dek hayata geçen değerli ticaret hacmi gelişiminin hemen sonrasında, kripto koleksiyon NFT piyasa ticaretinde daha büyük bir alaka ve önem ivmesi ile aynı vakte denk gelen devasa ölçütlerde bir güven tazeleme oldu.

Sorare’nin geliştirici ortağı ve yöneticisi Nicolas Julia, önde gelen haber ajanslarına “Sorare’yi bir spor keyif sektör büyüğü haline getirmeye devam etmek için geleceğe yönelik hedeflerimiz ve gayelerimiz var” dedi. “Yeni ekonomik yapıda, a kalite sınıf bir takımı geliştirmeye devam etmemize, yeni liglere ve taze spor çeşitlerine ulaşmamıza ve bir mobil aplikasyon iletmek de içinde olmak üzere katılımcılar için tecrübelerimizi geliştirmeye devam etmemize olanak tanımak için kullanılacak.”

Sorare ek olarak, 2021 senesinin eylül ayında Franz Beckenbauer, Diego Maradona ve Michel Platini gibi futbola damgasını vurmuş emekli futbolculara bağlı kalan bir sıra ticaret kartı olan Legends NFT kişisel hazine etkinliğinin tanıtımı ile futbolun daha da ilerisine konumlandı.

Futbol ne olursa olsun global çaplarda bir oyundur ve Sorare’nin mevcut durumda Avrupa, Amerika ve Asya’dan birden fazla orijinal hakkı vardır, fakat dahil olunacak birçok şey var ve muhtemel olarak, fantezi sporlarındaki eşsiz kripto değişimine dayalı olmak için milyonlarca sayılarda daha çok katılımcı bulunmaktadır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz