Şimdi Ucuza Satın Alabileceğiniz Uzun Vadeli Coinler

Kripto dünyasında konuşulacak çok sayıda kısa vadeli momentum hareketi var. Bununla birlikte, birçok yatırımcının ilgisini kaybetmeye başladığı yer, belirli bir süre boyunca satın almak ve tutmak için uzun vadeli kriptolarla ilgili tartışmalardır.

Tabii ki, kripto dünyasındaki sabırlı yatırımcılar genellikle kendileri için oldukça iyi iş çıkardılar. Bu yılın oldukça etkileyici olumsuz performansına rağmen, birçok token bir, iki veya daha fazla yıl boyunca büyük bir takdir gördü. Sabit tutmak, zaman zaman yeniden dengelemek ve önemli düşüşlerde eklemek için yeni pozisyonlar aramak, oynaklığa rağmen ilerlemeye devam etmenin yollarıdır.

Pek çok coinin değeri, topluluk ve değerlemesi zor olan diğer maddi olmayan faktörlerin dışında çok az vardır. Ancak, dikkate değer gerçek fayda yaratan bazı ilginç projeler var.

İşte 1.8 trilyon dolarlık kripto para birimleri dünyasında nereden başlayacaklarını arayan yatırımcılar için en iyi üç seçim.

Coinler Proje Şuanki Fiyatı
XRP Ripple 0,61 cents
ADA Cardano 0,82 cents
SOL Solana 85 dolar

Ripple (XRP)

Sınır ötesi para transferi pazarını iyileştirmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir kripto para projesi olan Ripple (XRP), oldukça değişken bir token olmaya devam ediyor. Kripto dünyasının “eski muhafızlarından” biri olan XRP, 2012’den beri piyasada. Gerçekten de, çok az proje on yıldan beri var olduklarını beyan edebiliyor, bu da XRP’yi uzun vadede bakmak için ilginç bir token yapıyor.

XRP’nin değeri, temel kullanım durumundan gelir. XRP tarafından desteklenen XRP defteri, sınır ötesi işlemlerde bulunan kurumların bunu daha düşük bir ücretle ve sorunsuz bir şekilde yapmalarını sağlar. Gerçekten de, kripto dünyasındaki en önemli kullanım örneklerinden biri parasal işlemleri kolaylaştırmaktır. XRP, bu rol için özel olarak tasarlanmıştır ve genellikle kripto dünyasında kurumsal katılımın bir temsilcisi olarak görülür.

Şimdi, XRP’nin arkasında bazı tartışmalar oldu. XRP’nin ana şirketi olan Ripple, 2020’den bu yana Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile uzun süredir devam eden bir yasal savaşta yer alıyor. Ripple’ın içindekilerin yasadışı menkul kıymet teklifleri ile uğraştığını iddia eden bu dava devam ederken, istekli yatırımcılara önemli riskler getiriliyor.

Buna göre, olumlu haberler olması durumunda, XRP uzun vadede önemli ölçüde yukarı yönlü olabileceğini düşündüğüm bir token.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), geliştirilecek ilk saf hisse kanıtı ağlarından biri. İlk harekete geçenlerden biri olarak Cardano, son yıllarda inanılmaz bir ilgi artışı gördü.

Cardano son zamanlarda düşük performans gösterse de (genel pazarda olduğu gibi), bu ağın nasıl konumlandırıldığı konusunda sevilecek çok şey var. Cardano, özellikle çevreye duyarlı yatırımcılar için cazip bir yatırım tezi sunuyor.

Karbon ayak izini dengelemek için bir milyon ağaç dikmeyi hedefleyen Cardano Ormanı projesi, bu yılın başında gerçekleştirildi. İş kanıtı madenciliğinin etkilerinden endişe duyan yatırımcılar için bu, yatırımcıların görmek istediği türden olumlu haberler.

Portföyünüzde Olması Gereken 3 Metaverse Coini

Temel bir bakış açısıyla Cardano, rakiplerine karşı da iyi durumda. Cardano ağı, kullanıcılara ve geliştiricilere, kripto dünyasında genellikle eksik olan mükemmel birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik sağlar. Bu nedenle, uzun vadeli düşünenler için bu, şu anda düşünülmesi gereken bir projedir.

Solana (SOL)

En iyi hisse kanıtı kripto para birimleri söz konusu olduğunda, Solana (SOL) en iyi seçimlerden olmaya devam ediyor. Bunun nedeni kısmen Solana’nın, işlemlerin yıldırım hızında işlenmesini sağlayan, geçmiş kanıtı adı verilen benzersiz bir fikir birliği mekanizmasına sahip olmasıdır. Gerçekten de Solana, bu yenilik nedeniyle piyasadaki en hızlı blok zincirlerden biri olmaya devam ediyor.

Şimdi, Solana son zamanlarda baskı altında. Bunun çoğu, kısmen yüksek işlem hacimlerinden kaynaklanan ağ kesintileriyle ilgilidir. Bununla birlikte, Solana’nın geliştirici ekibi, bazıları ağın kendi geçmiş kanıtlama konsensüs mekanizmasına bağlı olan bu sorunların çoğunu ele aldı.

Solana’nın merkezi olmayan finans dünyasındaki pazar payı büyüyor. Gerçekten de, NFT dünyasında hızlı hareket eden bir oyuncu olarak Solana’nın iyi entegre olduğunu düşünüyorum. Buna göre, DeFi ve NFT’lerin geleceği konusunda iyimser olanlar için SOL dikkate alınması gereken bir token.

Uzun vadede Solana’nın rakip ağlara kıyasla pazar payı kazanmaya devam etmesini bekliyorum.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here