Sandbox sanal mimarlık firmasıyla ortaklık kurdu

Blockchain metaverse projesi The Sandbox (SAND), güzel sanatlar, emlak ve sanal alan arasındaki boşluğu dolduruyor. Şirketin yeni ortaklığı, dijital gayrimenkul yatırımı için çıtayı yükseltiyor; Sandbox hayranları, bunun SAND coin için de kazanımlara yol açabileceğini umuyor.

Sandbox, şu anda kriptonun en büyük metaverse oyuncularından biri. Piyasa değerine göre 36. en büyük para birimi olan SAND, Decentraland (MANA) ve hatta Meta Platforms (NASDAQ: FB) destekli Horizon Worlds ile rekabet eden sanal bir ekonomiyi besliyor.

Ne yazık ki, SAND coin fiyatı son haftalarda kargaşa içerisinde. Token, yeni yılın başlangıcından bu yana düşüşte ve sonuçta 3 doların altına düştü. İki ay önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.40 dolardan çok uzakta.

Yine de Sandbox platformu için işler pek iç açıcı görünmüyor. Aslında, daha yeni başlıyor gibi görünüyor. Ağ, son zamanlarda giderek daha fazla yatırımcının platformun sanal gayrimenkul satışlarına yığılmasıyla gaza basıyor. Ayrıca, yeni mülkler üzerinde yeni bir lüks sanal mimarlık firması ile ortalık kurarak emlak trendini daha da artırmayı planlıyor.

The Sandbox’taki ilk gerçek mimari proje: Project Aurora

Sandbox ekibinin dün attığı bir tweet, yatırımcıların hararetle dijital mülk satın aldığı sürece platformun gayrimenkul trendini zorlamaya devam ettiğini gösteriyor. Shift/Space adlı sanal bir mimarlık firmasıyla ortaklık,  daha rafine bir kalabalığa hitap ediyor. Yatırımcılar, yeni işbirliğinin SAND coinin yükselmesine yardımcı olabileceğini umuyor.

Sandbox geliştiricileri, ortaklığın bir duyurusunu yayınladı ve “Project Aurora” dediği şeyi detaylandırdı. Nihai hedef, Sandbox platformunda avangard ve modern mimariyi bütünleştiren gayrimenkul parçaları oluşturmaktır. Bunu yeni metaverse mimarisi şirketi aracılığıyla yapıyor. Shift/Space, Sandbox için toplam dokuz adet ayrıntılı dijital gayrimenkul parçası tasarlamaktan sorumlu olacak. Bu araziler, OpenSea aracılığıyla açık artırmaya çıkarılacak. Amiral gemisi Project Aurora evi, 24 Şubat’ta sitede listelenecek.

Bu umut verici katalizörlerle Sandbox çok konuşuluyor. Platform aynı zamanda düne göre bugün %23 daha fazla SAND işlemi yaparak işlem hacminde bir artış görüyor. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz