Project Galaxy (GAL) Binance Launchpool’a geliyor

Popüler kripto para borsası Binance, Launchpool platformunda öne çıkacak bir sonraki projenin Project Galaxy (GAL) olduğunu açıkladı. 5 Mayıs’tan itibaren Binance, BTC, BNB, BUSD ve USDT’ye karşı alım satım çiftlerinde GAL coini borsanın “inovasyon bölgesinde” listeleyecek.

Project Galaxy, Web3 kimlik bilgileri için bir ağ oluşturuyor. Bu kimlik bilgileri, kullanıcıların blok zincirindeki geçmişleri hakkında, örneğin para piyasası protokolleriyle etkileşimleri veya zincir içi yönetişime katkıları gibi çeşitli gerçekleri kanıtlamalarına yardımcı olur. Kullanıcılar, birden fazla blok zincirinden elde edilen bilgilerden oluşan bir dijital kimliği etkili bir şekilde oluşturabilir. Projeler, olumlu katkıda bulunanları ödüllendirmede, “kredi puanları” atamada, beyaz listeye almada vb. bu verilerden yararlanabilir. Project Galaxy’nin GAL tokenleri, protokolü yönetmek, ücretleri ödemek ve kimlik bilgilerini düzenlemek için kullanılır. 

Binance Launchpool’da kullanıcılar BNB, BUSD veya CAKE stake ederek GAL tokenleri kazanabilecekler. Launchpool programları, kullanıcıların, özellikle de stake etmeyi düşündükleri tokenleri zaten elinde tutuyorlarsa, neredeyse hiç risk almadan bazı yeni tokenleri elde etmelerinin bir yolunu temsil eder. Stake edilen fonlar, herhangi bir zamanda, herhangi bir ceza olmaksızın, kaldırılabilir ve herhangi bir stake edilen BNB, borsanın standart BNB tutma avantajlarına sayılmaya devam eder. Ödüller saatlik olarak hesaplanır ve herhangi bir zamanda talep edilebilir. 

Binance Launchpool’da Project Galaxy (GAL) Nasıl Kazanılır?

Toplamda 3 milyon GAL tokeni Binance Launchpool’daki stakerlara dağıtılacak. Bu, tokenin toplam arzının (200 milyon token) %1,5’ini temsil eder. Dağıtılacak 3 milyon tokenin %70’i BNB stakerlarına gidecek. %20’si CAKE stakerlarına dağıtılacak ve kalan %10’u BUSD’ye gidecek. Her kullanıcının aldığı jeton miktarı, hisselerinin süresine ve kullandıkları stake havuzunun boyutuna göre hisselerinin boyutuna bağlıdır.

Kullanıcılar, 29 Nisan 00:00 AM (UTC) ile 28 Mayıs 23:59 PM (UTC) arasında Binance Launchpool’da GAL ödülleri kazanabilecekler.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here