PancakeSwap (CAKE) Fiyat Tahminleri

Yatırımcıların izlediği önemli kripto para birimlerinden biri PancakeSwap (CAKE). Bu yazı yazılırken yaklaşık %3 değer kaybetmesine rağmen, CAKE kripto para birimi bu sabahın erken saatlerinde, iki kez yükseldi. Merkezi olmayan finans otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı, piyasayla ilgili ters rüzgarlarla savaşmaya devam ederken, PancakeSwap fiyatının buradan nereye gideceğine dair sorular devam ediyor.

Bu makro rüzgarlara rağmen, bazı yatırımcılar PankcakeSwap’in uzun vadeli bir kazanan olabileceğine inanıyor gibi görünüyor. Yatırımcılar için likidite havuzları sağlayan bu merkezi olmayan borsa, kripto sektöründeki sermaye artışını oynamanın bir yolu olarak geçen yıl boyunca ilgi gördü. Tabii piyasa şu anda negatif görünüyor. Bununla birlikte, yeni bir yol haritası, birçok yatırımcı CAKE tokenini uzun vadede daha yükseğe çıkarabileceğine inanıyor.

Gelin bu yol haritasının neyle ilgili olduğuna ve yatırımcıların neden bu tokeni izlemek isteyebileceklerine bakalım.

PancakeSwap (CAKE) Fiyatı Nereye Gidiyor ?

Geçen hafta boyunca, bir dizi rapor, bu yol haritasında dikkate alınması gereken belirli katalizörlerin altını çizdi.

Kripto Çöküşü Sonrası Ethereum Fiyat Tahminleri

İkincisi, bu yol haritası, birçok kişinin heyecan verici yükseltmeler olarak gördüğü bir dizi yeni özellik içeriyor. Platformun yakında çıkacak olan Farming 3.1 , en çok dikkat çeken güncellemeler arasında yer alıyor. Bu güncelleme, yeni likidite havuzları ve özel satışlar sağlayacaktır. Bu platformda tokeni belirleyen ek avantajlar, tokenin ekonomisini iyileştirmelidir.

Kripto Uzmanlarında Cake Token Fiyat Tahminleri

İşte uzmanlardan CAKE (şu anda CAKE coin fiyatı 7,30 dolardan işlem görüyor) için fiyat tahminlerinden bazıları :

  • Wallet Investor, CAKE’nin bir yılda 7,51 dolara ve beş yılda 5,31 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.
  • Digitalcoin, CAKE için sırasıyla 11.99 dolar, 16.09 dolar ve 31.44 dolarlık 2023, 2025 ve 2028 fiyat hedefleri veriyor.
  • Son olarak, CryptoNewsZ, CAKE’nin 2023’te 45 dolar ve 2025’te 67 dolar civarında seyredebileceğini öne sürüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here