FLOW, Instagram’ın NFT’leri 100’den fazla ülkeye genişletmesinin ardından yükseldi

Flow (FLOW), GameFi’ye ve merkezi olmayan uygulamalara (dApps) fayda sağlamanın yanı sıra, değiştirilemez token (NFT) oluşturma sürecini kolaylaştırmak için geliştirilmiş yüksek performanslı bir blok zinciri ağıdır.

Flow, oyun içi öğeler şeklinde NFT’ler ile etkileşime giren küresel ölçekte milyarlarca insanı ölçeklendirmek üzere inşa edilmiş olması nedeniyle öne çıkıyor.

FLOW Coin neden yükseliyor?

4 Ağustos 2022’de Instagram Creator’ın sayfası “Bringing Digital Collectibles to More People.” başlıklı bir blog yazısı yayınladı.

Blog gönderisinde Instagram, Afrika, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Amerika’da 100 ülkeye uluslararası bir genişleme başlattıklarını belirtiyor. Bu daha geniş erişime ek olarak Instagram, uygulamayla etkileşime girenlerin Flow üzerinde NFT’leri basmasını sağlayarak Flow blok zincirini işlemlere dahil etti.

NFT’lerin basılması süreci için desteklenen kilit blok zincirleri arasında Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Flow (FLOW) bulunuyor.

Bu önemli gelişme, değerde %60’lık bir artış ve işlem hacminde %2.395’lik bir artışla FLOW değerinde büyük bir artışa neden oldu.

Flow (FLOW) satın alınır mı?

5 Ağustos 2022’de Flow (FLOW) 2,936 ABD doları değerindeydi. Kripto para biriminin değer olarak ne kadar yükselebileceğini görmek için, tüm zamanların en yüksek değer noktasının yanı sıra önceki aydaki performansını gözden geçireceğiz.

Flow (FLOW), 5 Nisan 2021’de 42.40 dolar değerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bir önceki aydaki performansa baktığımızda Flow (FLOW), 13 Temmuz 2022’de 1.4107 dolar ile en düşük değer noktasına sahipti. En yüksek noktası 20 Temmuz’da 2,0848 dolardı. Bu, 0,6741 dolar veya %47 değerinde bir artışa işaret etti.

Bunu akılda tutarak ve mevcut büyüme seviyesiyle, FLOW’un Ağustos 2022’nin sonuna kadar 5 dolara çıkmasını bekleyebiliriz.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz