dYdX (DYDX) iOS Mobil Uygulamasını Tanıttı

Merkezi olmayan ticaret protokolü dYdX, iOS’ta bulunan mobil uygulamasını tanıttı. Katman 2 çözümü, gaz ücreti ödemeden Ethereum (ETH) blok zincirinde ticarete izin verir.

dYdX Uygulaması iOS’a geldi

Merkezi olmayan bir şekilde alım satım araçları sağlayan dYdX platformu, bu hafta iOS’ta bulunan yeni mobil uygulamasını tanıttı:

Şimdiye kadar yalnızca 200.000 kişi beta için kaydoldu, ancak 10 Mayıs’tan bu yana tüm iPhone sahipleri artık bu yeni özelliklerin keyfini çıkarabilir. Android kullanıcıları için henüz bir çıkış tarihi yok.

Bu sayede dYdX, mobil ortama taşınan ilk merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarından biri oldu. Aslında, bu şu anda nispeten sınırlıdır.

Adresinizi dYdX hizmetlerine bağlamak için, örneğin MetaMask, Trust Wallet veya Coinbase wallet gibi ana mobil cüzdanlar desteklenir.

Ticarete adanmış bir Layer 2

dYdX’in gücü, protokol ücretlerinin yanı sıra, Ethereum (ETH) blok zincirinin kullanılmasına rağmen başka işlem ücreti olmamasıdır. Bu, sıfır bilgi kanıtı (ZKP) teknolojisini kullanan Starkware’den bir katman 2 çözümünün kullanılması sayesinde mümkündür.

Phantom Wallet Mobil Uygulaması Yayınlandı

Böylece, dYdX, en büyük ticaret platformları tarafından sunulanlara benzer işlevleri doğrudan blok zinciri üzerinde sunmayı mümkün kılar. Buna marj ticareti, %20’ye varan kaldıraç, en iyi kullanıcılar ve kripto para birimleri için haftalık ödüller, 24 saat piyasa erişilebilirliği dahildir.

Uzun ve kısa pozisyonlar da 35 farklı çiftte desteklenir.

Ancak kripto paraların telefonda manipülasyonu Ledger gibi donanım cüzdanlarını desteklemenin zorluğundan dolayı güvenlik açısından ideal değil. Bununla birlikte, yeni potansiyel kullanıcılara mobilden ulaşmanın bilgisayardan daha kolay olması bakımından bu, demokratikleşme açısından ilginç bir strateji olmaya devam ediyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here