DEA, PlayMining Metaverse için Land NFT’lerini Duyurdu

Önümüzdeki aylarda ilk “Land NFTs” koleksiyonunun lansmanı ile PlayMining Metaverse’de işlevsel olmayan tokenler daha büyük bir rol oynayacak.

PlayMining Metaverse, kart takas oyunu JobTribes, Puzzle×JobTribes ve Lucky Farmer gibi popüler oyna-kazan oyunlarına ev sahipliği yapar ve içinde farklı fraksiyonlar olarak düşünülebilecek “Yaratıcı Uluslar” tarafından yönetilir.

Oyuncular, bir grupla ittifak kurarak, oyunda daha sonra kripto para birimleri için satılabilecek NFT tabanlı varlıklar kazanmayı daha kolay bulabilir ve bu da oynayarak etkin bir şekilde kazanç sağlamalarına olanak tanır.

PlayMining Metaverse Nedir ?

İlkbaharda Digital Entertainment Asset’in NFT pazarında ilk Land NFT’leri satışa çıktığında, kullanıcılar nihayet bu uluslardan birinde (Fujiwara Kamui Nation) vatandaşlık talebinde bulunabilecekler. Oyuncuların yeni NFT’leri satın almak için DEP token satın almaları veya kazanmaları gerekecek.

Fujiwara Kamui tarafından tasarlanan NFT’ler, kendisini tanrıların ve tanrıçaların insanlarla bir arada yaşadığı ve herkes için daha iyi hale getirmeye çalıştığı bir dünya olarak faturalandıran ulus içinde bir tür vatandaşlık sertifikası olacak.

DEA, ilk NFT’lerinin piyasaya sürülmesinin PlayMining Metaverse için önemli bir gelişme olduğunu ve bu yılın ilerleyen zamanlarında her Oluşturucu Ulus’un çeşitli işlevsellik türleriyle ünlü bir sanatçı tarafından tasarlanan kendi NFT’lerini başlatacağını söyledi.

Land NFT’lerinin birçok “şaşırtıcı” NFT’den yalnızca ilki olduğu söylendiğinde, PlayMining Universe, topluluğunu iki milyondan fazla kayıtlı oyuncu ve aylık 40.000 küsur aktif kullanıcıdan oluşan mevcut kullanıcı tabanının çok ötesine büyütmek istiyor.

Oyuncularının büyük çoğunluğu Japonya, Endonezya, Tayvan, Vietnam ve Filipinler’de bulunuyor. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here