Cardano, Algorand, Filecoin Haftalık Analiz

Piyasa önderleri kendine gelme, özüne dönme yapısını örerken, Cardano 240 dakikalık EMA şeritlerini geride bırakırken 1,2 doları kendisine yardımcı olarak dönüştürdü. Ek olarak Algorand ve Filecoin, kayda değer tutar düzeylerini geri eline alırken kısa zamanlı SMA’larını güçten desteğe dönüştürmeyi sağladı.

Bu gelişmeler dahilinde, boğa döngüsü uzun zamanda düşme potansiyel oluşumlarının üstünde devamlı bir bitişe örnek gösterene dek kuvvetli bir moda geri alımı öngörmek biraz imkansız olabilir. Ayrıca, potansiyel olarak gelişim vaat eden bir ralliyi teşvik etmek için genişleyen hacimlerle oluşuma dahil olması gerekiyordu. 

Cardano (ADA)

ADA, 1,5 dolarlık sabit noktasında düştü. Netice olarak, 10 Ocak itibari ile son altı ayın en az düzeyine erişene dek (27 Aralık’ın en pik noktasından) %32.84’lük bir değişimi gördü.

20-EMA düşüş süresince kuvvetli bir direniş gücü olarak iş görürken, son boğa rallisi bütün EMA çizgilerinin üstünde tatmin edici bir bitiş süreci buldu. Şu anda, ADA 1,3 dolarlık mukavemetini sınamak için, boğalar kritik değerdeki 1,2 dolarlık teşviği geri aldı.

Kamuoyu nezdinde, ADA 1.284 dolardan yapı aldı. RSI, 4 saatlik vakit çevresinde artan bir üçgen meydana getirdiklerinden sonra öngörülen bir artış trendi gördü. Şu anda, ileri derece alım konumunda aşağı indi ve duraklama sinyalleri verdi. Dahası, Hacim Osilatörü daha geniş havuzları aktif etmek için kıyasıya rekabete girdi ve zayıf bir izlenim ile daha büyük bir yönelim gösterdi.

Algorand (ALGO)

ALGO, 4 saatlik diyagramında artan bir takoz meydana getirdi ve 1,84 dolardan öngörülen bir geri alım yaşadı. Dip değeri, 10 Ocak’a dek öneminin neredeyse %30’luk kısmını savurduğu için 5 Ocak tarihli alışverişler bu tarafta hız kazandırdı.

Bu anlatılan konular buraya gelene dek ALGO, 20-SMA’yı mukavemetten yardıma dönüştürdüğü için verimli bir şekilde kendine getirme girişimi gördü. Boğa rallisi için şimdiki zamanki ölçüm hesabı şu anda 1,5 dolar dolaylarındadır.

ALGO 1.436 dolardan alıcı gördü. RSI, artış prensibinin hemen sonrasında 48 birimlik dolaylarında sabitlendi. Bu sırada, DMI oluşumlarını teşvik etti, fakat ADX güçsüz bir taraf yönelimi gözler önüne serdi. Dahası, nihai geri çekilme havuzları, satın alma oluşumlarından daha ileri yükseliş gördü ve yapılara az bir düzeyde bir fayda sağladı.

Filecoin (FIL)

En düşük seviye, önemli düzeyde 35 dolarlık mukavemetten (bir evvelki oluşuma bakarak) %31.97’lik bir ricat olayı göstermesi (5 Ocak tarihinden itibaren geçerli olmak üzere) oldu.

%14,4’lük kendine gelme süresince (10 Ocak tarihten itibaren en alt düzeyinden), alt oluşumunun yükselen satış olayını duraklatmasına olanak tanıdı. Fakat, uzun süreli planda azalış yönelimleri göz önüne bulundurulduğunda, HiperTrend tüccarları yeğledi. Tam zamanlı sınama olayına yardımcı olmak şu anda 20-SMA’da sergileniyordu.

FIL 30.03 dolardan alıcı buluyordu. RSI neticesinde normal standardı geçti ve radikal bir inişten evvel 58 noktalık mukavemeti simüle ederek sınadı. Ek olarak, Bastırma Momentum Göstergesi, kendini periyotlar ile işaret veren gri belirteçler ile yüksek bir sönen gri noktalarla yüksek bir istikrarsızlık gösterdi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here