Cardano (ADA) uzun vade fiyat tahminleri

Geçen hafta, kripto para piyasalarında fiyatlar düşerken yatırımcılar oldukça gergin. Bitcoin gibi önde gelen kriptolar, fiyatlarının sadece birkaç saat içinde binlerce dolar düştüğünü gördü. Bununla birlikte, birçok kriptonun fiyatı yavaş yavaş yükseldiği için bu hafta daha iyi bir görüntü var gibi.

Hemen hemen hepsi bu hafta hala düşüşte olsa da, Cardano dahil olmak üzere önde gelen kriptoların çoğu yukarı doğru bir harekete başlıyor.

Bu hisse kanıtı blok zinciri platformu, bir yıllık büyümeden yeni çıktı. 2021’de patlama yapan bu kripto para, uzmanlar işlevini ve faydasını övmeye devam ettikçe popülaritesi arttı. Geçen haftaki çalkantıya rağmen Cardano fiyat tahminleri, platformun elektronik devi Samsung ile ortaklığına dair haberler üzerine kızıştı. Şimdi, fiyatların istikrarlı bir şekilde yükseldiğini görüyoruz. Bu yazı itibariyle, ADA gün için %10 civarında yükseldi ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Sandbox (SAND) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Çöküşten sonra ADA coin fiyatı tahminleri nasıl görünüyor ? Bazı endüstri uzmanlarının 2022 ve sonrasında neler beklediğine, fiyat hedeflerine daha yakından bakalım.

Uzmanlardan ADA Coin Fiyat Tahminleri

WalletInvestor, ADA’yı hala önemli getiriler elde etme potansiyeline sahip “harika” bir yıllık yatırım olarak sıralıyor. Modeli, uzun vadeli büyümenin beklendiğini gösteriyor. Bugün itibariyle, Cardano’ya 100$’lık bir yatırım, 2027 yılına kadar 718$’dan daha değerli olacaktır. Modele göre, ADA bir yıl içinde 1,27$’dan 2,80$’a yükselebilir.

Digitalcoin, Cardano’nun önümüzdeki on yıl boyunca yükselmeye devam edeceğini tahmin ediyor. Mevcut modeli, kriptonun 2022’de 1,73 dolara ulaşacağını ve 2023’te 2 dolar işaretine ulaşacağını tahmin ediyor. Platform, ADA’nın 2025 yılına kadar 2,83 dolara yükseldiğini ve 2029’un sonundan önce 5,55 dolara kadar çıkma potansiyeli ile 5 doları aştığını görüyor.

Gov Capital, yükseliş düşüncesini koruyor. Modeline göre Cardano, 2022’yi normal 2.31$ fiyatla kapatacak ancak 2.65$’a kadar çıkabilir. ADA’nın gelecek yılı 3,98 dolardan tamamlayacağını, ancak 2024’ü en az 6,13 dolarla kapatacağını tahmin ediyor. Bu model doğru çıkarsa, 2026’ya en az 8,66 dolar fiyatla başlayacak ve 9,96 dolara kadar çıkabilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here