Bu hafta takip edilmesi gereken NFT projeleri

Kripto piyasası gibi, NFT sektöründe de birkaç ay süren coşkunun ardından hareketlilik azalıyor. Yine de bu yavaşlama, potansiyeli olan projelere yatırım yapmak için bir fırsat olabilir! Bu yazıda dikkatimizi çeken NFT projesi listesini sizlerle paylaşmak istedik.

 Zombiestown.wtf NFT 

Bu NFT projesi, haftanın en güvenilir projelerinden biridir. NFT platformu Opensea’nın trendlerinde. Bu, benzersiz kıyafetler ve aksesuarlar ile farklı zombilere sahip 7.777 farklı NFT koleksiyonudur. Projenin ortasındaki sayfa ayrıca projeyi detaylandıran 12 saniyelik kısa bir ses kaydı sunuyor. Zombi hayranları dikkat!

Yazının yazıldığı sırada taban fiyat 0,02 ETH, 30 dolara yakın. Bu bazen 0.10 ETH’nin üzerine çıktı. Önümüzdeki haftalarda, bu taban fiyat bu nedenle tekrar yükselebilir.

Doodles NFT Koleksiyonu

Bir NFT projesi olarak Doodles dikkat çekiyor. NFT koleksiyonu, Tulip, Poopie ve Burnt Toast takma adlarıyla sektörde tanınan üç dijital sanatçı tarafından hazırlanmış 10.000 orijinal sanat eserinden oluşuyor. Bunlardan ikisi, ünlü NFT CryptoKitties koleksiyonunun büyük başarısında yer aldı.

Doodles NFT koleksiyonu 2021’de piyasaya sürüldü. Rastgele oluşturulmuş özelliklere sahip 2D karakterler içeriyor.

Doodles’ın taban fiyatı 13 ETH’dir ve eğer koleksiyon bu kadar başarılıysa, NFT alanında zaten ünlü olan geliştiricilerinin deneyimlerine olduğu kadar karakterlerinin özgünlüğüne de atfedilebilir.

Pudgy Penguins NFT

Bu koleksiyon 8888 parçadan oluşmaktadır. Her NFT, bir dizi benzersiz özelliğe sahip eğlenceli bir çizgi film pengueni temsil eder. Tabii ki, bazı penguenlerin daha spesifik özellikleri vardır ve bu da nadir olmalarına katkıda bulunur.

Pudgy Penguins’in mevcut taban fiyatı 4,000 doların biraz üzerinde. Özellikle bazı penguenler 463.000 dolardan fazla satıldı.

Boki NFT

Boki, Boki’nin hayal dünyasında yaşayan 7.777 eşsiz parçadan oluşan bir koleksiyon. Bu, işbirliğine ve karşılıklı yardıma dayalı bir topluluk projesidir. Her Boki, IRL etkinliklerine katılım ve hatta belirli türev ürünlere erişim gibi özel avantajlardan yararlanmanıza olanak tanır. Ayrıca, bir Boki’nin her sahibi, proje etrafındaki Discord kanallarına erişebilir.

Son 24 saat içinde, Boki projesinde satış hacmi kelimenin tam anlamıyla patladı: 5 milyon Euro’dan fazla bir ticaret hacmi için +% 2,046. Crypto Slam platformundan alınan verilere göre, bu şu anda bir NFT projesi için en yüksek satış hacmi. Taban fiyat açısından bu 0,39 ETH’dir. Projenin etrafındaki coşku göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde minimum fiyat yükselebilir.

Bir hatırlatma olarak, hangi NFT’lerin satın alınacağını seçerken belirli kriterlerin dikkate alınması gerekir. Bu nedenle, koleksiyonun yaratıcısı ve ona bağlı proje hakkında bilgi edinmeniz gerekecektir. Ayrıca, bu NFT’leri satın almanın herhangi bir ek fayda sağlayıp sağlamadığından emin olmanız gerekir. NFT projelerini analiz etmek için NFT Araçları makalemiz NFT analizi konusunda sizlere faydalı bilgiler sunuyor.

Bu hafta satın alınabilecek en iyi NFT’ler içeriğimizden de farklı NFT projelerini takip edebilir, NFT projeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni ve popüler NFT koleksiyonlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, NFT haberleri için bizleri takip edin.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz