NFT projelerini analiz etmek için NFT Araçları

NFT’ler veya değiştirilemez tokenler sahneye çıktığında, kripto para birimleri ve merkezi olmayan finans dünyasında yeni bir başlangıçtı. NFT, NFT sanatçıları, dijital sanatçılar, kripto meraklıları ve para kazanmak için bu sahneye girmekle ilgilenen insanlar için birçok fırsat getirdi.

Pazar büyüdükçe, birçok kişi NFT’nin insanların dijital varlık portföylerinde değer yaratmalarına yardımcı olabilecek yeni ve ilginç bir yatırım yolu olduğunu kabul ediyor. Bitcoin ve Ethereum’un büyük başarısı ve kabulünden sonra, NFT kripto alanındaki bir sonraki büyük şey oldu.

Giderek daha fazla insan NFT’lere yatırım yapmaya ve NFT’lerin yardımıyla para kazanmaya başladı; NFT’lerin dünya çapındaki büyük kabulü, terimin daha çok konuşulmasına neden oldu. Ancak, NFT pazar alanında dolaşan çok sayıda şaşırtıcı NFT projesi, NFT koleksiyoncularının NFT projesini veya herhangi bir belirli NFT’yi seçmesini veya analiz etmesini zorlaştırdı.

Bu makale, NFT pazarındaki NFT projelerini analiz etmek için kullanabileceğiniz araçların listesi konusunda size yardımcı olacak.

En Faydalı NFT Araçları

NFT topluluğu arasında hangi projenin en iyi seçim olduğunu analiz etmek ve bulmak için NFT pazarındaki harika NFT araçlarını öğrenelim.

  1. Upcomingnft.net
  2. Moby.gg
  3. Opensea.io
  4. Cryptoslam.io
  5. Icy.tools
  1. Upcomingnft.net/tools

NFT topluluğu tarafından şu anda hangi projenin basıldığını analiz etmek istiyorsanız, Upcomingnft beta araçları en iyi seçenektir. Upcomingnft, NFT projesinden kaç tane NFT’nin basıldığına ve NFT topluluğu arasında hangi NFT projesinin en iyi seçim olduğuna dair gerçek zamanlı veriler sağlar.

Sıralama bölümü, verileri 1 dakika, 5 dakika, 10 dakika, 1 saat, 6 saat, 12 saat ve 1 gün için filtreleme seçeneklerine sahip olduğunuz, yakın zamanda basılmış NFT projelerinin verilerini sağlar.

Bu araç, NFT koleksiyoncuları için erişilebilir ücretsiz para basma ile projeleri keşfedebileceğiniz ücretsiz bir mint bölümü sağlar ve koleksiyoncuların bir NFT basımı için yalnızca gas ücreti ödemesi gerekir.

Bu araç, yatırım planınızı daha iyi analiz edebilmeniz için NFT projeleri hakkındaki tüm gerçek zamanlı verileri kolayca keşfetmek için satış akışı ve satış sıralaması sağlar.

Ayrıca, NFT projeleri için whitelist verilerinden NFT toplayıcıları bulmak veya projenizi sponsorlu bölümlerinde tanıtmak için harika bir platformdur. Haftanın NFT projeleri bölümünde, önümüzdeki hafta NFT pazarına girecek heyecan verici NFT projelerini bulabilirsiniz.

Bu aracı kullanmanın en takdire şayan noktalarından biri, hepsinin ücretsiz ve kolay erişilebilir olmasıdır.

  1. Moby.gg

Moby.gg, son zamanlarda basılan projeleri bulmak için NFT topluluğu tarafından en çok kullanılan başka bir harika araçtır.

Bu araç, proje satış iniş ve çıkışları için gerçek zamanlı veriler için canlı bildirim verir. Mints bölümünde, devam eden projelerin basım verilerini görebilirsiniz, ancak ücretsiz erişim sınırlıdır, bu nedenle daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız, abonelik planlarını satın almanız gerekir.

Araç, NFT planlarınızı ve verilerinizi kolaylıkla daha iyi analiz edebilmeniz için birçok seçenek sunar. Ancak herkes tarafından erişilebilir değildir; moby.gg’nin tüm özelliklerine yalnızca profesyonel premium kullanıcılar erişebilir. Aksi takdirde, yalnızca yakın zamanda basılan NFT projelerinin verilerini keşfetmek istiyorsanız, bu, hangi NFT projesine yatırım yapacağınızı analiz etmek için de harika bir seçenektir.

  1. Opensea.io

Bazılarınızın opensea’nın bir araç olmadığını söyleyebileceğini biliyorum. Bu bir pazar yeri ve ben de size katılıyorum, ancak bu platformu NFT projelerini analiz etmek için bir araç olarak da kullanabilirsiniz.

Opensea sitesine gidin ve NFT topluluğundan en iyi projelerle ilgili tüm gerçek zamanlı sayıları almak için community seçeneğini seçin. Ayrıca, en iyi NFT projelerinin son 24 saat, son 7 gün, son 30 gün veya tüm zamanlar verileri arasından seçim yapabileceğiniz seçeneklerin bulunduğu projeleri tercihlerinize göre görmek için filtreleyebilirsiniz. Ayrıca kategorileri ve blok zincirleri filtreleyebilirsiniz.

Kategorilerde Yeni, sanat, koleksiyon, alan adları, müzik fotoğrafçılığı, spor ticaret kartları, yardımcı program, sanal dünyalar vb. için seçenekleriniz var. Zincir kutusundan Ethereum, Polygon, Klayton, Solana vb. arasından seçim yapabilirsiniz.

Solana (SOL) NFT’leri artık OpenSea platformunda yayında!

  1. Cryptoslam.io

Cryptoslam, kullanıcıların NFT projesinin potansiyelini kolayca analiz edebilmeleri için size en iyi NFT projeleri verilerini ve NFT projesinin grafik tablosunu sağlayan, değeri bilinmeyen nft araçlarından biridir. Tüm NFT projesini analiz etmek için aydan aya veriler grafik tablosunda mevcuttur.

Cryptoslam ile, NFT pazarındaki potansiyelli NFT projelerine yatırım yapmak için tüm zamanların, 24 saat, 7 gün ve 30 günlük en iyi NFT projelerinin verilerini bulabilirsiniz.

  1. Icy.tools

Icy.tools, herhangi bir NFT projesinin potansiyelini daha iyi anlamak ve analiz etmek ve hangi projelerin yatırım yapmanız için uygun olabileceğini bulmak için size NFT analitik özelliği sunar.

icy.tools’un yardımıyla, şu anda NFT topluluğu tarafından hangi projelerin basıldığını görebilirsiniz. Ayrıca, 1 saatlik zaman aralığı için mint verilerini, Hacmi ve benzersiz mintleri keşfedebilirsiniz. Daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız, icy.tools’tan premium planı satın almalısınız.

NFT Araçları Hakkında

Bu araçlar, herhangi bir NFT dolandırıcılığına düşmemenin ve ideal NFT projenize yatırım yapmanın en iyi yoludur. En Çok Görülen NFT Dolandırıcılığı hakkında da faydalı bilgilerin yer aldığı makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tüm bu araçlar birbirinden biraz farklıdır, ancak NFT yatırımını başlatmak için NFT projelerini kolayca analiz edebilmeniz ve kazanmak için dijital cüzdanınıza benzersiz sanat ve NFT proje üyeliği eklemeniz için size verileri, gerçekleri ve istatistikleri sağlarlar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here