Binance, Futbol Efsanesi Cristiano Ronaldo Anlaştı

Dünyanın önde gelen blockchain ekosistemi ve kripto para altyapı hizmet sağlayıcısı Binance, bugünlerde gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biri olan Cristiano Ronaldo ile çok takvimli olağanüstü bir NFT ortaklığı başlattığını duyurdu. etkinliği gerçekleştirin. Bu ortaklığın bir sonucu olarak Binance, Ronaldo’nun sevgililerine NFT’ler dünyasına çekici bir giriş seviyesi ile Web3’ü tanıtmayı amaçlayan küresel bir kampanya başlatacak.

Cristiano Ronaldo her yıl birkaç NFT koleksiyonu yayınlayacak

Anlaşmanın gidişatından daha fazlası, Cristiano Ronaldo ve Binance, yalnızca Binance NFT sisteminde satılık bir koleksiyon koleksiyonu oluşturacak. İlk NFT’ler bu yıl içinde açıklanacak ve Ronaldo ile işbirliği içinde üretilen karakteristik stiller olacak.

Cristiano Ronaldo, dünyanın en iyi futbolcularından biridir ve çeşitli endüstrilerde bir simge haline gelmiştir. Binance Kurucusu ve CEO’su “CZ” ( Changpeng Zhao ), özgünlüğü, uzmanlığı ve hayırseverlik işleviyle dünyanın en kararlı destekçi tabanlarından birini topladı, dedi.

Ronaldo, “Takipçilerle olan ilişkim benim için inanılmaz derecede önemli, bu nedenle bu NFT platformunun bir sonucu olarak benzeri görülmemiş deneyimler ve giriş getirme planı, bir yönü olmak istediğim küçük bir şey” dedi.

Cristiano Ronaldo NFT projeleri yalnızca Binance NFT adresinde olacak.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz