Axie Infinity (AXS): 48 saatte içinde %55 arttı

Axie Infinity’nin yerel tokeni AXS, haftanın en güçlü performanslarından birini kaydederek 48 saat içinde %55 yükseliş yaşadı. AXS’nin arkasındaki proje nedir? Bu ani yükseliş nasıl açıklanabilir?

Axie Infinity, Play-to-kazan ve bir NFT pazarı

Axie Infinity, oyuncularına NFT canavarları edinme ve değerlerini artırmak için diğer oyuncularla rekabet etme fırsatı sunan bir Oyna-Kazan (P2E) oyun platformudur. Proje aynı zamanda kullanıcıların alışveriş yapabilecekleri, arazi ve aksesuar parçalarını değiştirebilecekleri bir pazar yeri sunuyor.

Geleceğin En iyi Oyun Platformu Axie Infinity incelemesi

Ayrıca oyuncular oynayarak , daha sonra değiş tokuş edebilecekleri “Smooth Love Porion” (SLP) tokenları kazanabilirler. Platform şu anda 2,8 milyon aktif oyuncuyu listeliyor. Ayrıca pazarının işlem hacmi 3,6 milyar dolara ulaştı.

Platformun yerel tokeni AXS bugün 20 dolar civarında işlem görüyor. Salı günü, token 48 saat içinde %55 sıçradıktan sonra 27.72 dolara ulaştı.

Axie Infinity (AXS) Neden Yükseliyor?

Axie Infinity (AXS) ekibi 22 Nisan’da bir lansman duyurdu. Bu girişimin amacı, topluluktaki geliştiricilerin kendilerine sunulan çeşitli kaynaklar sayesinde platformda oyun deneyimleri oluşturmasına olanak sağlamaktı.

31 Mayıs’ta projenin arkasındaki grup Sky Mavis, ilk onaylanmış projelerinin seçildiğini duyurdu. On iki “mini oyun” bu nedenle yakında Axie Infinity’deki oyun deneyimini zenginleştirecek. Bunu takiben, AXS’nin fiyatı da yükseldi.

Basit bir oyun güncellemesinden daha fazlası olan Builders Programs’ın bu ilk uygulaması, web3 meraklılarını memnun edecek bir şeye sahiptir. Gerçekten de, web3’ün sunduğu olanakların özelliği olan topluluk oluşturma özelliğinin iyi bir örneğidir.

Bununla ilgili olarak, Axie ekipleri şunları söyledi:

Topluluk birlikte oluşturma, Axie Infinity ekosisteminin Kuzey Yıldızıdır. Zaman içinde büyük ölçekli değer üretiminin temel bir itici gücü olacaktır.

Projeleri seçilen içerik oluşturuculara AXS’de en az 10.000 ABD Doları hibe verilecektir. Ayrıca Sky Mavis’in mühendislik ve oyun tasarım ekiplerinin desteğinden de faydalanacaklar. Son olarak, Axie Infinity onlara platformun entegrasyon teknolojilerine (Ronin SSO, Ronin Network testnet ve Ronin Wallet) özel erişim sunacak.

Axie Infinity de düşmüş geliştiricileri cesaretlendirmek istedi ve yakında başka projelerin seçileceğini söyledi. Ekipler ayrıca projelerinin onaylandığını görme şanslarını artırmak için bir dizi ipucu verdi.

Axie Infinity Builders Programı bu nedenle henüz emekleme aşamasındadır ve şimdiden coşku yaratmıştır. Platformu entegre edecek bir sonraki yeni proje dalgasına ek olarak, Sky Mavis, Axie Infinity ve Ronin’i geliştirmek için büyük video oyun stüdyolarıyla ortak olacağını duyurdu. Bu nedenle, gelecekte AXS teklifinin fiyatını tekrar iyi performanslar görmeyi bekleyebiliriz.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz