Waves (WAVES) Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Waves (WAVES) ağı bu hafta kripto yatırımcıları arasında önemli bir tartışma konusu oldu. Proje biraz dramaya kapılmış gibi görünüyor.

2016 yılında Sasha Ivanov tarafından kurulan katman-1 ağı, diğer ağlar gibi çalışmaktan kaçınarak ün kazanmıştır. Örneğin Waves, zincirlerin önemli bir bölümünü yöneten bir teknoloji olan Ethereum’un (ETH) Sanal Makine yazılım paketini kullanmaz.

Ağ, 2021’deki altcoin patlamasından büyük ölçüde faydalandı. Geçen yılın Ocak ayından bu yana ağ, piyasa değerini 700 milyon dolardan 3 milyar doların üzerine çıkardı. Mart ayının sonunda, WAVES coin fiyatı 32 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60 doların üzerine çıktı.

WAVES coin fiyatı düşüşüne ne sebep oldu?

İlk olarak, Doğu Avrupa bağlarıyla Waves’in Rusya’nın yaptırımlarından kaçmak için bir yol olduğuna dair suçlamalar geldi. Waves geliştiricilerinin, kendi madeni paralarının değerini yapay olarak pompalamak için DeFi platformlarının likiditesini kullandıklarına dair daha fazla söylenti yayıldı.

Bu da Ivanov’un WAVES coinlerini açığa satanları hedef almasına yol açtı. Ivanov özellikle Sam Bankman-Fried’den Alameda Research’ü hedef alıyor ve firmanın açığa satış ve karalama kampanyaları yoluyla kripto parayı aşağıya çektiğini söylüyor.

IOST Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Haber açıkçası WAVES sahipleri için pek iyi değil. Bu suçlamaların doğru olup olmadığı artık önemli değil; kripto para geçen hafta %53’ün üzerinde düştü. Peki geri dönüşünü yapabilecek mi ?

kilitli toplam değeri (TVL) yaklaşık 3 milyar dolar ile aslında oldukça sağlam. DeFi platformlarına ve takas edilemeyen tokenlere (NFT’ler) ev sahipliği yapar ve genellikle endüstri trendlerine kendi yaklaşımlarını yaratmada çok iyidir. Bu temel güç, son dönemdeki oynaklığı savuşturmak için yeterli mi? Bakalım uzmanlar nasıl tahminlerde bulunmuş.

WAVES Coin Fiyat Tahminleri

  • DigitalCoinPrice, WAVES’in yıl sonuna kadar mevcut 28 dolar değerinin üzerine çıkmasını bekliyor. Çıkış, yıl sonu fiyatının 36.91 dolar olacağını tahmin ediyor.
  • CryptoNewsZ biraz daha iyimser ve kripto paranın 2022’yi 44,19 dolar fiyatla bitirmesini bekliyor.
  • Wallet Investor, WAVES’in bir kez daha tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştığını görüyor. 2023 yılının Nisan ayına kadar site, kripto paranın 59.49 dolara ulaşmasını bekliyor.
  • Gov Capital, gelecek yılın Nisan ayına kadar WAVES için 43.57 dolar fiyat öngörüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here