Satın Alınabilecek En iyi NFT Coinleri

NFT’ler geçtiğimiz yıl boyunca muazzam bir büyüme kaydetti. Bu arada, NFT kriptoları, meta veri tabanında temel ekonominin yaratılması ve geliştirilmesinde kilit bir rol oynayarak NFT’lerin başarısını takip etti. NFT dünyası blok zinciri tabanlı oyunlara daha fazla yöneldikçe, NFT coinleri bu yıl dikkate değer büyümelerine devam ettiğini göreceğiz. Bu arka plana karşı, yatırımcılar şimdi satın almak için en iyi NFT kripto para birimlerini belirlemeye odaklanmış durumda.

Hollywood ve spor ünlülerinin yanı sıra önde gelen kurumsal markalar da NFT alanına güçlü girişler yapıyor. Bu arada Jefferies,NFT pazarının 2025 için 80 milyar dolara ulaşmasını bekliyor.

Bununla birlikte, 2022’de NFT çılgınlığından yararlanabilecek en iyi üç NFT coini:

  • GALA (GALA)
  • Illuvium (ILV)
  • The Sandbox (SAND)

En iyi NFT Kripto Para Birimleri: GALA Coin

Gala Games, oyuncuların GALA coinleri kazandığı bir oyna-kazan (P2E) oyun ortamıdır. GALA, Zynga’nın (NASDAQ: ZNGA) kurucu ortağı Eric Schiermeyer tarafından kuruldu.

Platform, 2019’daki başlangıcından bu yana satılan 26.000’den fazla NFT ile aylık 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip . Bireyler, oyun deneyimlerini geliştirmek için GALA coinleri ve NFT’leri takas edebilir. Bunları oyun dışındaki büyük kripto borsalarında da kullanabilirler.

Gala Games ve GALA Coin Nedir ?

Gala, NFT tekliflerini genişletmek için oyun, müzik, film ve bir NFT tema parkına 5 milyar dolar yatırım yapıyor. Yönetim ayrıca kendi blok zinciri ağı olan GalaChain’in lansmanını hazırlıyor.

Platform şu anda Ethereum (ETH) üzerinde çalışıyor ve bu da yüksek işlem ücretleri anlamına geliyor. GALA coin fiyatı, Kasım ayındaki en yüksek değerinden %70 düşüşle 25 sent civarında seyrediyor. Düşüşe rağmen, altcoin son 6 ayda %900 geri döndü. 1,5 milyar dolarlık piyasa değeri, Gala’yı kripto alanındaki ilk 60 token arasında konumlandırıyor.

Illuvium (ILV)

Illuvium, Illuvium merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) tarafından Ethereum blok zincirinde geliştirilen bir fantezi rol yapma (RPG) metaverse projesidir. Oyun son zamanlarda beta test kullanıcılarını kabul ediyor. Kripto alanındaki ilk AAA blok zinciri tabanlı video oyunlarından biri olarak kabul edilir.

Büyük Kazançlar Vaadeden Metaverse Coinleri

Oyuncular için amaç, gerçek değeri olan NFT’ler olarak temsil edilen yaratıkları veya İllüvyonları yakalamaktır. ILV coin, bu blok zinciri ekosistemine güç veren ERC-20 yerel kripto para birimidir. Böylece, P2E modeli aracılığıyla oyuncular ILV coin ödülleri kazanabilirler.

ILV coin fiyatı şu anda Kasım ayının en yüksek seviyesinden %62 düşüşle 500 dolardan işlem görüyor. ILV coin, yılbaşından bugüne %53’ün üzerinde değer kaybetti. 316 milyon dolarlık piyasa değeri, Illuvium’u piyasadaki en büyük 170 token arasında konumlandırıyor.

En Sağlam NFT Coinleri: Sandbox (SAND)

Çoğu Borsa.net okuyucusu, son NFT coinimiz The Sandbox’a aşinadır. Blockchain, merkezi olmayan finans (DeFi) ve NFT’leri birleştiren başka bir P2E oyun ekosistemidir.

Bu popüler platform, içerik oluşturmayı teşvik eder. Bu nedenle, sadık hayranlar ve kodlama uzmanları gelir paylaşımına katılır.

The Sandbox, oyuncuların SAND tokeni kullanarak oyun deneyimlerini oluşturmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanır. Örneğin, oyuncuların arazi satın almak veya varlık ticareti yapmak için dijital varlığa ihtiyacı vardır. Ayrıca platformda oluşturulan NFT’ler, yerel token SAND kullanılarak The Sandbox Marketplace’te satılabilir.

Finans, Teknoloji ve Girişimcilik Merkezi’nden bir rapor, Sandbox’ın işlem hacimlerinde en büyük sanal dünya olduğunu ve sanal arazide 65.000 işlem ile 2021’de toplam 350 milyon dolar olduğunu ortaya koyuyor.

SAND coin fiyatı %53 düşüşle 2.80$ civarında seyrediyor. Düşüşe rağmen, NFT coini geçen yıl boyunca %900’den fazla geri döndü. 3,15 milyar dolarlık piyasa değeri, The Sandbox’ı ilk 45 token arasında tutuyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here