Project Galaxy (GAL) Coinbase Borsasında Listelendi

Popüler dijital varlık alım satım platformu Coinbase, Project Galaxy (GAL) ile desteklenen kripto para birimleri kataloğunu genişletti. Borsa şu anda platformda yeni olan veya nispeten düşük işlem hacmine sahip tokenler için ayrılmış “Deneysel varlık” etiketi altında GAL ticareti sunuyor.

Project Galaxy (GAL) Nedir?

Project Galaxy, geliştiricilerin güvenli dijital toplulukların oluşturulmasını kolaylaştırmak için kimlik bilgilerinden ve NFT destekli kimlik doğrulama mekaniklerinden yararlanmalarına yardımcı olan bir Web3 kimlik bilgisi veri ağıdır. Project Galaxy’nin kimlik bilgisi yetkilendirme hizmetleri, projenin Uygulama Modülleri, Kimlik Bilgisi Oracle ve Kimlik Bilgisi API’sini içeren araç takımı aracılığıyla çeşitli ürün ve hizmetlere entegre edilebilir.

Platform, GAL’yi yardımcı program ve yönetim tokeni ve kimlik bilgisi verilerinin kullanımından alınan ücretler için birincil ödeme şekli olarak kullanır. GAL, Binance Launchpool programının ilk aşamasını başarıyla tamamladıktan sonra ilk olarak Perşembe günü dolaşıma girdi. Programın ikinci aşaması dün başladı ve 28 Mayıs’a kadar sürecek.

Binance listelenmesinden hemen sonra GAL, sadece 1,50 dolarlık ilk satış fiyatına kıyasla 133 kat artış olan 200 dolarlık fiyat noktasına ulaştı. İlk yükselişten bu yana, GAL fiyatı hızla 20 doların altına çekildi ve yazının yazıldığı sırada 15.62’de kaldı. Tokenin işlem görmeye başlamasından bu yana ilk 24 saat içinde işlem hacminde 1 milyar doları aştığını belirtmekte fayda var.

Son piyasa güncellemelerine göre Coinbase, USD ve USDT işlem çiftlerinde GAL ticareti sunuyor. Her iki GAL ticaret çifti de şu anda emirleri sınırlamakla sınırlıdır; bu, Coinbase kullanıcılarının henüz alım ve satım emirlerinin hemen yürütülmesi için piyasa emirleri veremeyeceği anlamına gelir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here