PlayDapp (PLA) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu kadar sayısız kişinin merakını uyandıran blockchain oyunları hakkında bir şeyler olmalı. KRAFTON ve Solana’nın bir araya gelmesi, hikayedeki en son gelişmedir. Bir önceki, PUBG oyunu için dikkat çekicidir, son seçenek ise ana blok zinciri ağıdır.

PUBG yaratıcıları Solana’da NFT oyunları sunacak

PlayDapp Platformu nedir?

PlayDapp, müşterilere mevcut bir oyunu bir blok zinciri ağına yerleştirmelerine izin veren bir Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) vermeyi taahhüt eder. CryptoDozer ve DozerBird, PlayDapp girişiminin oyunlarından ikisi. PlayDapp, temel yardımı bir oyuna NFT vurgularını enjekte etmek için bir SDK vermek olan merkezi olmayan bir uygulama veya DApp’tir.

PlayDapp projesi, Axie Infinity gibi oyuncuları içeren ve “birlikte çalışabilir NFT’lerine” bağlı olan play-to-acquire alanının bir üyesi olduğunu iddia ediyor. Müşteriler, NFT’ye sahip olduklarında, teknik incelemede belirtildiği gibi bir oyun içeriği “portföyü”ne ulaşabilirler.

PlayDapp kriptosu (PLA)

PlayDapp’in yardımcı kripto jetonu olan PLA, Ethereum blok zincirinin ERC-20 normuna dayanmaktadır. PLA tokeni, PlayDapp ortamındaki değiş tokuşlarla çalışmak için kullanılır.

Ancak çok büyük bir piyasa değeri olmamasına rağmen PlayDapp, CoinMarketCap’e göre en iyi 200 tokeni arasındadır. Yazımızı kaleme aldığımızda 370 milyon dolar piyasa değeri vardı ve PLA coin fiyatı 1 dolar civarında işlem görüyordu.

Osmosis (OSMO) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fiyat son 24 saatte ve %500’ün üzerinde genişleyen takas hacminde arttı. Her durumda, PLA tokeni Ocak 2022’nin sonlarında neredeyse 0,7 ABD dolarına düşmeden önce Kasım 2021’de 3 ABD dolarının üzerine çıktı.

KRAFTON’un Solana blok zinciri ile ortak çabası, blok zinciri kontrollü oyunlara parlaklık katabilir. PlayDapp, SDK avantajları sağlar ve NFT kapasitelerine sahiptir. PLA tokeni son zamanlarda güçlü bir şekilde yükseldi, ancak orta-uzun vadede hareket edeceği yolu yakında takip edilebilir. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here