NFT’ler: Dikkat edilmesi gereken güncellemeler ve koleksiyonlar

NFT segmenti, yeni teknoloji sürekli olarak daha fazla benimsenmesi için araştırılıp test edildiğinden, etkinlik ve yeni gelişmelerle her zaman hareketlidir. Rihanna ve Mila Kunis, ünlüler dünyasının NFT dünyasıyla ilişki kuran en iyi isimlerinden bazıları. Mila Kunis’in stüdyosu The Gimmicks adlı bir NFT serisi başlattı. Öte yandan Rihanna, şirketinin ürünlerini metaverse’de sunmak için ticari marka başvuruları yaptı.

HSBC, NFT alanına giren ilk küresel banka oldu. HSBC, metaverse dünyasının e-spor ve diğer tekliflerini tatmak için piyasadaki en sağlam projelerden biri olan Sandbox ile ortaklık kurdu. Banka yakında Sandbox’ta bir arsa satın alacak.

HSBC, The Sandbox Metaverse dünyasına giriyor

TIME Magazine, NFT olarak erişilebilen ilk dijitalleştirilmiş dergisini piyasaya sürdü. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, derginin kapağında yer almayı başardı. Dijitalleştirilmiş dergi, merkezi olmayan kitaplar oluşturmaya adanmış merkezi olmayan bir kuruluş olan LITDAO ile ortaklaşa başlatıldı.

İzlenecek NFT’ler

Son olarak, kripto pazarından elde edilen kazançları en üst düzeye çıkarmak söz konusu olduğunda, son derece kazançlı yatırımlar oldukları için, takas edilemeyen tokenleri görmezden gelemezsiniz. Yatırım yapmak için bakılacak en iyi koleksiyonlardan bazıları:

  1. Bored Ape Yacht Club (BAYC), NFT alanındaki en tanınmış koleksiyonlardan biridir. Ünlülerden sporculara kadar herkesin bir BAYC parçası vardır. Ayrıca koleksiyon, hızla piyasadaki otuz yedinci en büyük kripto para birimi haline gelen yerel tokeni Apecoin‘i (APE) piyasaya sürdü. Token’ın piyasaya sürülmesi, koleksiyonu bir kez daha gündeme getirdi.
  2. Muri by Haus, gün içindeki işlem hacmine göre dördüncü sıradaki NFT koleksiyonudur. Her biri Night Sky dünyasında benzersiz bir rol oynayan 10.000 bireysel karakterden oluşan bir koleksiyon. Hafta boyunca, koleksiyonun işlem hacmi yaklaşık %200 artarak onu ilgi odağı haline getirdi.
  3. World of Women, çeşitli ve güçlü kadınlar tarafından öne sürülen 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyon. WoW, dijital dünyada kadın ve erkek arasındaki farklılıkları dengelemek için kadınları kutlayarak ve onlara eşit fırsatlar vererek Web3 ve metaverse kapsayıcılığına kendini adamıştır.
  4. Yakın zamanda piyasaya sürülen ZombieClub NFT ve koleksiyon, lansmanından sonra performansıyla manşetlere taşındı. Koleksiyon üst sıralara çıkmayı başardı ve şu anda işlem hacmi açısından onuncu sırada yer alıyor. ZombieClub, 6.666 canavardan oluşan bir koleksiyondur.
  5. Listemizdeki son koleksiyon, blok zincirindeki en havalı NFT’ler olarak kabul edilen Cool Cats. Bir yumurtadan çıkan her Cool Pet yumurtası ve sahibinin etkileşimi, evcil hayvanın nihai özelliklerini belirler, her biri eşit derecede benzersizdir. Cool Cats, Ethereum’un blok zincirindeki 9.999 NFT’nin bir koleksiyonudur.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here