Moonbirds NFT Koleksiyonu 3 Günde 300 Milyon Dolar Hacim Üretti

6 Nisan Cumartesi günü piyasaya sürülen Moonbirds NFT koleksiyonu, satış hacimlerinin kanıtladığı gibi etkileyici bir başlangıç ​​yaptı: 3 gün içinde 300 milyon doların üzerinde.

Moonbirds NFT hacimleri patlatıyor

Bu Paskalya haftasonunda, takas edilemeyen tokenlerin (NFT’ler) hayranları tatile çıkmadı. 16 Nisan Cumartesi günü, ünlü girişimci Kevin Rose tarafından desteklenen uzun zamandır beklenen Moonbirds koleksiyonunun lansmanı yapıldı. Hayal kırıklığına uğratmadı: işlem hacimleri sadece 3 günde 300 milyon doları aştı.

CryptoSlam’den alınan verilere göre, bu hacimler hem ilk satışı, yani koleksiyonun kullanıcılar tarafından basılması hem de ikincil piyasada NFT’lerin yeniden satışını içerir.

NBA, oyuncuların performansına göre gelişecek olan NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor

Böylece, Moonbirds koleksiyonu son 7 gündeki ve son 30 gündeki işlem hacimleri sıralamasında en üst sıralarda yer alıyor. Karşılaştırma yapmak gerekirse, bu süre zarfında Azuki koleksiyonu 190 milyon dolar veya 1.57 kat daha az işlemle ikinci sırada yer aldı.

Moonbirds NFT koleksiyonu nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, Moobirds, değişken niteliklere sahip, rastgele oluşturulmuş 10.000 pikselli baykuş NFT’sidir. Başlangıçta, Kevin Rose liderliğindeki PROOF kolektifi, koleksiyondan yalnızca 7.875 parçayı 2.5 ETH (veya satış anında 7.600 $) fiyatla satışa çıkarmayı seçti.

Bir NFT rekor fiyata satıldı

Bu satırları yazarken taban fiyat (yani NFT’lerden birinin en düşük satış fiyatı) 15.85 ETH civarında. Üstelik koleksiyonun bazı parçaları fahiş fiyatlarla satıldı.

Bu, özellikle  135 ETH (420.000 $) karşılığında satılan Moonbirds #7963 için geçerlidir. Bu , Bored Ape Yacht Club ve Cryptopunks ile birlikte haftanın en pahalı 10  NFT’si sıralamasına girmeyi başardı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here