Metaverse Projesi GMeta.One Decentraland Ekosisteminde Arsa Aldı!

Metaverse firması ve projesi GMeta.One, bu hafta Decentraland dahilinde bir arazi temin etti ve şu anda ünlü metaverse tekrarlamasında etkin olarak gelişiyor.

GMeta.One, her biri kendi has yapısına sahip paralel metaverse ekosistemlerinde arsa gelişimine vakıftır.

Decentraland temin etme yapısı, Binance Akıllı Zincir projesinin yaklaşan tanıtımından evvel en güncel gelişmedir ve yirmi dört saatlik süre içerisinde görünürlük ve ulaşım bakımından gelişirken yenilenmeye devam edecek.

Decentraland metaverse dünyasında sanal bölge alanı, yüksek trafikli sanal tecrübe dahilinde gelişen bir konumdadır.

Gmeta.One Decentraland Arazi Koordinatları

Decentraland aracılığıyla temin edilen araz,, Gamers Plaza’nın yaklaşık olarak -24, -10 batısında konumlanmış Genesis Plaza’nın hemen dışında, oyunların, sanat sergilerinin ve bütünüyle iyileştirilmiş bir şehir alanının bulunduğu bir merkezdir.

GMeta.One bölgesinin çevresindeki alan hızla iyileştiriliyor. Decentraland içindeki bağlantı ve iyileştirme kolaylığı, onu temin etmek ve dizayn etmek için iyi yapılanmış bir metaverse olarak sağlam bir tercih haline getiriyor.

GMeta.One, meta bilgi saklama alanı ve daha büyük DeFi ve blok zinciri çerçevesi süresince farklı prestijli yapılarla iş birliği yaptı.

Ubisoft, The Sandbox Metaverse Dünyasına Taşınıyor!

Geçen sene süresince, Decentraland sanal evreni düzenli bir biçimde gelişim kaydetti, katılımcı altyapısı ve ticaret pazarı değerinde olağanüstü artışlar meydana getirdi.

GMeta.One ana gayesi, GMeta.One metaverse protokol delegesine sağlanan karışık, ileri seviye düzenlenmiş tecrübeye bağlı yararlar için yüksek seviyede bağlantılı meta veri servis etmenlerini bir araya toplamaktır.

Bu, GMeta.One ekosistemine Hangi Yönde Yarar Sağlayabilir ?

Uzun süreçli ana hedef, GMeta.One’ın birden çok metaverse gerçekliği ve modelinin bir araya toplandığı bir konum ya da bir hale gelme durak noktası olarak merkezlendirilmesi ve var durumda olmasıdır.

Kendi sanal arsalarını token haline dönüştürmek ve stabil ögelerden likidite meydana getirmek isteyenler için sanal arazi tokenizasyonunu sağlamak, tokenize edilmiş sanal arsaları kripto para birim ya da NFT olarak temin etmek isteyen kullanıcılar için temin etmek olanakları yaratmak, birtakım hedeflerini oluşturuyor. GMeta.One içinde detaylı, blok zincir ilintili yardımcı program yer almaktadır.

Birbirine ilişkili web 3.0 topluluk kümesi iyileştirilmekte ve tam vakitli olarak bir araya toplamaktadır.

GMeta.One Geleceği

GMeta.One aktif pazar öncesi aktivitesi, on gün dahilinde iki yüz bin ekonomik fondan yedi yüz binin üstüne konumlandı. Dodge Charger SRT Hellcats, Oculus Quest 3 reel gerçeklik oyun kulaklıkları, GMeta tarzı hediyeler ve yan ödüller topluluğu.

İleriki süreçlerdeki NFT talep tercih etmenlerine, kripto para birimi savaşlarına ve başka yan hediyelere vakıf bir nadir NFT’ler, açık bir biçimde aktif satış öncesi merkezi, katılımcılar tarafından temin etmek için yapılan tavsiyelerle dolum yapıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz