Metaverse Coinlerinden Radio Caca (RACA) Dibi Gördü!

GameFi ve Metaverse segmenti etrafında dönen bir kripto olan Radio Caca, yatırımcıların dikkatini çekiyor. Facebook, yeniden markalaşmanın bir parçası olarak kendisini Meta olarak yeniden adlandırdıktan sonra, metaverse projeleri piyasada en çok aranan tokenlar haline geldi. Bu projelerden biri de piyasaya hızlı bir giriş yapan Radio Caca projesi.

Yatırımcılar, Radio Caca’da erken bir giriş pozisyonu almanın, Metaverse dünyasında gelecekte ödüllendirici olacağına inanıyor. Ayrıca, yatırımcılar bu tür metaverse coinleri arıyorlar ve Radio Caca bu segmente uyuyor.

Radio Caca (RACA) Fiyatı Düşmeye Devam Eder Mi ?

Radio Caca, Mayıs 2021’de 0,00030557 dolar gibi mütevazı bir fiyatla piyasaya sürüldü ve her hafta fiyatı istikrarlı bir şekilde arttı. Token, 14 Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.01191986 $’a (ATH) ulaştı.

Ancak Radio Caca, dönüm noktasından hemen sonra düştü ve şu anda ATH’sinden %79,3 oranında düştü. Düşüş keskin oldu ve RACA her gün fiyatta düşüş yaşadı ve yeni haftalık en düşük seviyelere ulaştı.

Endekslerde RACA olarak işlem gören Radio Caca, son düşüşleriyle yatırımcılara fırsat penceresini açtı.  Dünyanın önde gelen şirketlerinin metaverse yönüne gittiğini göz önünde bulundurarak, RACA’nın bu derece sert bir düşüş yaşaması yatırımcılarını korkuttu. Metaverse teknolojisi daha da yaygınlaştıkça Radio Caca yatırımı uzun vadeciler için sorun olmaz gibi görünüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz