LUNA, Terra kalkınma vaadini geliştirmeye devam ederken yükseliyor

Dört ay önce piyasa çöküşünü tetikleyen kötü şöhretli Terra ekosistemi geri dönüş yapmaya çalışıyor ve görünüşe göre, yatırımcıların yükselişiyle desteklenen bazı olumlu işaretler görülüyor.

LUNA yükselişi fırtına yaratıyor

Neredeyse üç ay boyunca, Terra 2.0’ın LUNA’sı 3 doların altında konsolide edilmeye mahkumdu ve her artış kısa süre sonra geçersiz kılındı. Bununla birlikte, geçen hafta LUNA, 9 Eylül’de tek günlük %188.72’lik bir artışla güçlenerek neredeyse %230 oranında fırladı.

Takip eden 72 saat, kripto para biriminin gerilemeye başlaması ve aynı süre içinde yaklaşık %33.3 kaybetmesiyle LUNA sahipleri için endişe uyandırmaya başladı.

Yazma sırasında, altcoin aşırı alımdan sonra normale döndüğü için LUNA’nın fiyatı biraz daha düzeltme not edecek şekilde ayarlandı. Doğal olarak, son zamanlarda büyük bir gelişme olmadığı için, bu ani satın alma baskısı, yükselişi daha da artıran yatırımcılar arasında yalnızca FOMO‘ya atfedilebilir.

Terra örneğinde gözlemlenen bir gelişmeye en yakın örnek, Terra’nın ekosistem portalının özelliklerini ve geliştiricilerin el kitabını eklediği web sitesinin yenilenmesi olmuştur. Terra ayrıca bu web sitesi aracılığıyla Terra cüzdanına odaklanıyor.

LUNA coin almak için iyi bir zaman mı?

Bu sorunun dört gün önce Terra patlamaya hazırlanırken çok daha olumlu bir yanıtı olabilirdi, ancak şu anda, LUNA’daki oynaklık bu hafta %500 arttığı için büyük olasılıkla fiyat dalgalanmalarıyla karşı karşıya kalacak. Bu, neredeyse üç ayda kaydedilen en yüksek oynaklıktır, bu nedenle, en azından bir miktar istikrar bulana kadar, doğrudan LUNA’ya yatırım yapmaktan kaçınmanız tavsiye edilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz