Bitcoin 21 bin doların üzerine çıktı, LUNA %300 yükseldi

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 24 saat içinde neredeyse %10 artışla 21.000 doların üzerinde işlem görüyor. Ana altcoinler daha az ilerleme gösteriyor, LUNA dışında! Luna tam olarak %300’lük bir artış yaşadı.

Bugün, Bitcoin tekrar yükselmeye başladı ve sabah 6 civarında 20.000 doların üzerine çıktı. Dijital para, bu makalenin yayınlandığı tarihte ABD borsası Coinbase’de 21.176 dolar fiyatla işlem görüyor.

Altcoinler genellikle (ve bir süredir) kripto para birimlerinin liderinden daha büyük fiyat dalgalanmaları yaşarken, bu Cuma Bitcoin, 24 saat içinde piyasaya %9’dan fazla liderlik ediyor. ETH %4 , BNB +%4.7, XRP +%6.9 ve ADA +%5.8’lik bir artış yaşadı.

Düşen bir dolar ile birlikte yatırımcılar riskli varlıklara yönelik iştahını yeniden kazanmış görünüyor. Büyük borsalar Perşembe günü yeşilde kapandı. Bitcoin, neredeyse 2 aydır 18,5 ile 24,5 bin dolar arasında değişiyor. Bitcoin için sözde “zor” bir ay olan Eylül ayının başında, tokenin fiyatı 19 bin doların altına düştü.

LUNA coin tarihi yükseliş yaşıyor

Büyük skandalların coini olan LUNA coin bugün kripto ekosisteminin en dikkat çeken olaylarını yaşatıyor. LUNA anlık %300’lük bir artış yaşayarak yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 1.90 dolar seviyelerinde işlem görürken 7.72 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı.

Coinmarketcap verilerine göre kripto piyasasının kapitalizasyonu 1 trilyon doların üzerine çıktı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz