Kripto düşüşünde bu hafta satın alınabilecek coinler

Kripto piyasası düşmeye devam ediyor. Bu olumsuz duruma rağmen, bazı projeler aşağı yukarı yakın gelecekte başarılı olabilir. Piyasada bir düşüş yaşanması durumunda güzel bir artıştan faydalanabilecek büyük potansiyele sahip projelere göz atalım.

Cardano (ADA): ekosistemdeki en eski projelerden biri

Cardano (ADA), piyasanın tersine dönmesi durumunda umut verici bir yatırım olabilir. Bu proje ekosistemdeki en eski projelerden biri ve vaatler ilginç olmaya devam ediyor. Projenin canlılığının sembolü, giderek daha fazla geliştirici katılıyor ve Cardano blok zincirini geliştiriyor.

0,498 dolar civarında bir fiyatla ADA, geçen ay %17,5’lik bir düşüş gördü. Proje, işlem maliyetlerini düşürmesi ve blok zincirinin ölçeklenebilirliğini iyileştirmesi gereken sert çatalı Vasil’i yakında uygulayacak.

ADA, bir hisse kanıtı tokenidir. Bu, cazip getiriler elde etmek için stake edilebileceği anlamına gelir. Bu nedenle ADA, düşük riskli pasif bir yatırım arayan yatırımcılar için çekici bir fırsat sunabilir.

Binance Coin (BNB)

Binance, özellikle günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsasıdır. Borsa liderliği, tokeni BNB’nin son yıllarda muhteşem bir yükseliş yaşamasına izin verdi.

Şu anda, BNB 219 dolar civarında işlem görüyor ve geçen ay yaklaşık %29’luk bir düşüş gördü. Birçok sinyal, yatırımcıların BNB’yi seçmesine neden olabilir.

Binance Coin (BNB) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Her şeyden önce Binance büyümeye devam ediyor ve merkezi olmayan finans ve GameFI’ye yatırım yapmak için 500 milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu duyurdu.

Birden fazla rakibin işgücünü azaltmak zorunda kaldığı bir zamanda Binance yeni işe alımları duyurdu ve Web 3’ün geleceğini inşa etmek için güçlü bir konumda görünüyor.

Sandbox (SAND): NFT ve metaverse liderlerinden biri

Sandbox (SAND) çokça konuşulan ve büyük katma değer sunabilecek bir tokendir. Sandbox, kripto ekosistemindeki önde gelen metaverse projelerinden biridir. Metaverse coinleri arasında en dikkat çeken coindir. Oyun yönünün dışında, bu platform liderlerden biri haline geldi ve birçok kullanıcı bu yeni sanal dünyayı keşfetmek için her gün akın ediyor. Kalbinde NFT teknolojisi bulunan proje, zamanla uyum içindedir.

Şu anda, SAND tokeni 0,8678 dolar civarında işlem görüyor. Geçen ay neredeyse %37’lik ciddi bir düşüş yaşadı. Ancak, projeye girmek için ilginç bir fırsat olabilir.

Platform, banka kartlarıyla NFT satın almayı kolaylaştırmak için ödeme devi Mastercard ile yeni bir ortaklığa girdi. Sandbox, kriptoların oluşturabileceği engeli kaldırarak, NFT’lerin ve meta verinin toplu olarak benimsenmesinde bir adım öne çıkıyor. Bu yenilikle birlikte, birçok kullanıcının önümüzdeki aylarda ve yıllarda meta veriye katılması bekleniyor.

FTX Token (FTT)

FTX Token (FTT), kripto değişim devlerinden biri olan FTX’in yerel tokenidir. FTX büyüyor ve pazar payı kapmak istiyor, bu nedenle tokenine yatırım yapmak çok önemli olabilir. Şu anki fiyatı 24.87 dolar civarında olan FTT, geçen ay yaklaşık %29 düştü.

FTX kayıt ol

Binance gibi FTX de gelişimini sürdürüyor ve yakın zamanda Japonya merkezli bir bölüm için yetkililerin onayını aldı. Geçen Şubat ayında Liquid adlı yerel bir borsayı satın aldıktan sonra, FTX artık hizmetlerini dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Japon pazarında sunabiliyor.

Bu yeni pazar ile FTX gelişimini ve büyümesini sürdürmelidir. Bu nedenle, tokeni gelecekte büyük bir katma değer kaynağı olabilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz