Günlük Etkin Bitcoin Konumu 1 Milyon Barajına Erişti!

Bitcoin 11 Şubat 2022 tarihinde 43.000 doların üstünde yer aldı. İleri gelen kripto finans merkez yapısında devasa BTC faaliyetleri de yükseldi.

On hafta içerisinde ilk defa, Bitcoin platformunda bağlantıya giren günlük eşsiz konumlar 1,02 milyonun üstünde yer aldı. Ek olarak günlük etkin BTC konum miktarı peş peşe üçüncü gün bir milyon derecesinin üstünde yer aldı.

Eşsiz Bitcoin konumları, BTC platformunun gelişmesinde kritik bir rol oynamaktadır. Sayılar, dünyanın en devasa kripto ögelerinin vakıflarını alakasının altını çiziyor. Günlük etkin konumlarında son gözlenen yükseliş trendi, Bitcoin’in tutar yükselişinin kuvvetli altyapılar tarafından teşvik edildiğini gözler önüne seriyor.

Bitcoin’in günlük etkin konumları, platformda bağlantı içine giren bir milyon artı BTC konumları ile peş peşe üçüncü gün perşembe günü 1,02 milyona erişti. Bu hamlenin peş peşe üç gün süresince devamlı olarak bir milyonun üstünde olduğu son vakit, tutarların 56.000 ile 57.000 dolar arasında olduğu bir ve üç aralık dönemlerinde idi.

BTC takas aktivasyonları da yakın tarihlerde bir yükseliş gördü. Balinalar, sanal ögeyi hesaplar ve finans merkezi dahilinde götürüyor. Bu haftanın ilk zamanlarında Finance Magnates 2,011 Bitcoin’in Xapo’dan Coinbase’e transferinin altını çizdi. 10 Şubat 2022 tarihindeki bir diğer işlemde, bir BTC balinası Coinbase borsasından 32 milyon dolar karşılığında işlem yaptı.

Kısa Zamanlı Bitcoin Hamleleri

BTC 11 Şubat 2022 tarihinde 43.000 doların üstünde konum aldı ve içinde bulunduğumuz zaman diliminde son bir hafta içinde hemen hemen yüzde on yedi yükseldi. Bitcoin tutarındaki radikal yükseliş sebebi ile kısa süreçli BTC sahipleri kazançlı duruma erişti.

Zincir arası gelişim protokolü Glassnode; “Kasım ayının son zamanlarından bu ana dek ilk kere, Kısa Süreli Holderlar (STH’ler), STH-SOPR’nin birin üstüne konum alması ile birlikte kazançlı bir gün yaşadı. Bu, ödenen ve yüz elli beş günden daha az olan para birimlerinin bu hafta total olarak gelir elde ettiğini ispatlıyor. Bu, altmış günü aşkın bir zamandır, en üst tutarı alan STH’lerin para birimlerinden daha az tutarlar ile kırılım yaşamasından ötürü her gün kayıplar hayata gerçekleştirerek izliyor. Yakın bir STH-SOPR konsepti, Mart 2020 tarihinden bu ana dek iki aşamada tespit edilebilir.” diyerek tespitlerini tamamladı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz