Futurent : NFT Emlak Platformu ve Metaverse

NFT’nin son birkaç yılda muazzam gelişimi, farklı endüstri dikeylerinde kitlesel olarak benimsenme potansiyelini ortaya çıkardı. Şu anda, NFT alanının büyümesini sınırlayan tek şey, geçmişten de anlaşılacağı gibi, zamanla genişlemesi amaçlanan insan hayal gücüdür.

Son zamanlarda NFT’ler kendilerini büyüyen Emlak sektörüyle bütünleştirdi ve her şeyin NFT olarak satın alınabileceği ve sahiplenilebileceği bir metaverse dünyası geliştirdi. Futurent, benzersiz yaklaşımı ve benzersiz ödülleri ile NFT gayrimenkul ve metaverse sektörünün öncüsü olarak ortaya çıkıyor.

Futurent NFT Mülkiyeti ile Emlak Yatırımına Hitap Ediyor

Futurent, gayrimenkul yatırımcıları arasında kısmi NFT mülkiyeti kavramını tanıtan bir blok zinciri ağı üzerine inşa edilmiş bir sonraki seviye yatırım ve ticaret platformudur. Proje, metaverse yaklaşımıyla gayrimenkul, lüks otomobil ve tekne endüstrisine hitap ediyor. Futurent’ın DeFi protokolü, yatırımcılara kayıpların tek alıcısı olmadan portföylerini çeşitlendirme yeteneği vermek için lüks ürünlerin kısmi mülkiyetini sağlar.

Kısmi NFT sahipliğindeki lüks yaklaşımın yanı sıra Futurent, aynı zamanda, kullanıcıların Dubai veya Lamborghini’ye tüm masrafları karşılanan bir gezi gibi seçkin ödüller alabilecekleri, türünün tek örneği bir NFT piyangosu da sunuyor. Müşteri odaklı bir yaklaşımla Futurent, şu özellikleri nedeniyle öncü olmuştur:

  • NFT Real varlık sahipliği alanında öncüler
  • NFT Gerçek varlıklar ve Metaverse özellikleri mülkiyet alanında öncüler
  • Lüks malların güvenli ve emniyetli ticaretini sağlamak için DeFi protokolleri
  • Lamborghini veya Lüks geziler gibi büyük ödüller içeren NFT piyango bilet sistemi
  • Kira geliri payları ile NFT sahipleri için anında pasif gelir
  • Büyük ortaklıklar, kullanıcıların Kripto tabanlı borç vermenin ve varlıkların sigortasının avantajlarından yararlanmalarını sağlayacaktır.

Futurent, token sahipleri için proje hizmetlerine erişim sağlayan $FUTR tarafından desteklenmektedir. Başlangıçta, çokgen tabanlı bir token olan $FUTR, kullanıcılara zincirler arası uyumluluk ve kullanım kolaylığı sunmak için birkaç blok zinciri ağında piyasaya sürülecek. Ayrıca, projenin yaratıcılığı, blok zinciri ve gayrimenkul endüstrisinde 30 yılı aşkın ortak deneyime sahip uzman ekibi tarafından korunmaktadır.

Bu ekip, Futurent’ın güvenli yatırım, kiralama yoluyla pasif gelir, güçlü DeFi gizliliği ve desteklenen likidite varlıkları gibi çeşitli hizmetler sunmasını sağlar.

NFT’lerin faydası, sanatçılara sanat eserlerini merkezi olmayan bir şekilde paylaşmaları için güvenli ve ödüllendirici bir alan sağlamaya yönelik ilk kullanım durumunu aştı. NFT’ler daha geniş bir yaklaşım benimsedi ve bu değişimi yönlendiren Futurent gibi projelerle ufuklarını genişletiyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz