FED finans uzmanı Gordon Liao, Uniswap Labs Platformunda!

Uniswap, eski Federal Kaynak Ekonomisti Gordon Liao’yu kendi bünyelerine kattı. Fakat anlaşılan durum şu ki kullanıcıların dikkatini çeken gelişmelerden biri olamadı, bu konuyu daha da detaylandıralım.

Uniswap Geliştirme Merkezi’nin kurucusu, Gordon Liao’yu eski bir FED finans uzmanı olarak kendi bünyelerine kattı. Liao, DEFI sanal evreninin olası yeteneklerine erişmesin destekleme mevzusu hakkındaki kararlılığını kullanıcılarla paylaştı ve FED’den hangi sebeple ayrıldığını detaylı bir biçimde insanlara aktardı. Bazı insanlar, merkezi ekonomi yapı dünyasıyla olan bağlantısı sebebi ile yeni bünyeye katılan uzman isme epey kuşkulu bir biçimde yaklaştı.

Uniswap Labs, merkezi olmayan finans protokolü Uniswap’ın birincil yaratıcısıdır, eski Federal Rezerv finans uzmanı Gordan Liao’yu araştırma bölümüne öncülük etmesi için bünyesine kattı ve kripto para birimi endüstrisindeki reformcu hareketler mevzusundaki heyecanı gibi bu faaliyetin bazı olası sebebini inceledi. Kriptonun en büyük merkezi olmayan finans yapısına birincil durumda yardım eden kişi, işe alım için devasa bir performans sergiledi.

Gordon Liao, eski bir Federal Kaynak finans uzmanı ve Harward Ekonomi Doktora Uzmanı unvanına sahip bir geliştiricidir. FED’den kopacağını ve Uniswap’ın araştırma öncü lideri konumuna geleceğini açıkladı. Uniswap’ın araştırma geliştirme merkezlerinde yeni bünyeye katılan uzman isim, neden merkezi olmayan finans dünyası için FED’den ayrılmaya karar verdiğini detaylı bir halde duyurdu.

Gordon Liao Web 3.0 önemine vurgu yaptı

Liao, Web 3.0 adlı teknoloji endüstrisinin daha verimli ve daha korumalı bir ekonomik yapı meydana getireceğine dair ümitlerini ve beklentilerini anlatılarak konuşmasına başladı. FED’deki oluşan bilgi birikimi ve tecrübesi ile, global çaptaki finans yapısının yalnızca birtakım tespit edilmiş oluşumlara güvendiğini, Hazine müzayedelerini yalnızca yirmi dört birincil tekel yapısının kontrol ettiği gerçeğini anladığında yaşadığı şok durumundaki duygu durum halini anlattı.

Web3 ve DEFI yapısının ekonomi kaynağını herhangi bir şekilde kanalsız ve biçimli hale dönüştürülebilir hale getirerek problemi ortadan kaldırabileceğini de iddia etti. Web3 yapısı yol haritası ve bize vaat ettiklerinin faaliyete dönüşebilmesi için teknoloji uzmanlarının ve yol gösterici analistlerin beraber çalışmasının şart olduğuna işaret etti.

Geleceğimiz olan Web 3.0 Nedir ?

Uniswap Labs, Liao olası tehlikesine, Web3 merkezli bir ekonomik yapı yaratmaya destek olmakla zaman harcayan başka insanları diğer iş ilanlarına yönelme durumu konusunda motive ederek cevap verdi.

Uniswap hakkında kısa bilgiler

Uniswap, Ethereum altyapılı token piyasası oluşturmak ve likidite ortamı oluşturmak için açık kodlu bir ağ platformudur. Aynı vakitte, UNI token vakıfları ve sorumluluk verenler aracılığı ile kontrol edilen platform ile yazılmış akıllı kontratlar vasıtası ile teşvik edilen otomatik bir piyasa pazarı yaratıcısıdır, fakat ilk olarak hala etkin bir destek konumunda duran UniSwap araştırma-geliştirme merkezleri aracılığı ile yaratılmıştır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here