Dusk Network (DUSK) Coin Nedir ?

Dusk Network, parasal uygulamalara programlanabilirlik ve duyulabilirlik kazandırmayı amaçlayan güvenlik merkezli bir blok zinciri ve dağıtılmış defter sistemidir (DLT). Sunset Network, derneklere parasal kaynakları tokenize etmek ve fahiş faaliyetleri bilgisayarlaştırmak için gizli parlak anlaşmalara izin veren bir Katman 1 blok zinciri olarak temel sağlar.

Çok yönlü ve halka açık bir blok zinciri, değiş tokuşların doğrudan çözümlenmesi, bilgi koruması ve güvenlik belirteci oluşturma için gerçek bir norm olan Gizli Güvenlik Sözleşmesi (XSC) standardı, mühendisliğinin müthiş önemli parçalarıdır.

16 Ocak’ta, Dusk coin fiyatı 1.0324 dolara ulaşmıştı. Boğa, daha kapsamlı bir dijital para piyasası çöküşüne rağmen devam edebilecek mi ve Dusk Network maliyet varsayımını hangi faktörler etkiliyor?

Dusk Network (DUSK) Avantajları

Girişimin, borsaların yakın son geri ödemesini sunan uygun para piyasası temeli (dFMI), kritik bir parçasıdır.

Dusk Network tarafından oluşturulan kör teklif onayı, Proof-of-Stake’den (PoS) daha performanslı bir anlaşmadır. Bu strateji, ağ korumasını korur ve değişimleri 15 saniyeden kısa sürede halleder.

Dusk Network ayrıca, güvenlik merkezli merkezi olmayan uygulama (dApp) ekosisteminin ilerlemesini destekleyen programlanabilir sıfır bilgili akıllı sözleşmelerin düzenlenmesi için bir blok zinciri kuralı olarak çalışır.

Beam (BEAM): Gizli, merkezi olmayan finans ile tanışın

Dusk Network, kuruluşların koruma tasarrufu sağlayan akıllı sözleşmelerle denetlenen token oluşturmasına izin verir. Dusk, projenin kendi yerel dijital para birimidir.

Dusk Coinin Avantajlı Yönleri

Kritik olarak, Dusk Network kuralı güvenliğinizi korumayı amaçlamaktadır. Bunun iki katmanı vardır: yerel bir kongre kaynağı ve genel bir şekil katmanı.

Dusk, çeşitli şekillerde kullanılabilecek bir BEP-20 ve ERC-20 geçerli madeni paradır:

  • işaretlemek için kullanılır
  • Tek yönlü ve nükleer borsalarda Gizli Güvenlik Sözleşmesi (XSC) tabanlı belirteçler için işlem gördü
  • XSC içinde zincir üstü yönetim için kullanılır
  • blok ödülleri, DUSK karakterli bir araç aracılığıyla anlaşma üyelerine iletilir

XSC standardı esas olarak Dusk Network tarafından kullanılır. Sözleşme içerisinde yönetilmeyen ve yönlendirilen kaynakların işbirliğine sorunsuz bir şekilde izin verilmesi kararlaştırıldı. Girişim, çeşitli birlikte çalışabilirlik düzenlemeleri nedeniyle mevcut herhangi bir Katman-1 sözleşmesi için güvenlik koruma yan zinciri olarak kullanılabilir.

Dusk Network’ün halka açık ve açık kaynaklı DLT’ye bağlı olması, herhangi bir organizasyonun, dünya çapında çok geniş kapsamlı koordineli çaba için güvenlik tasarrufu sağlayan blok zinciri inovasyonunu kullanabileceği anlamına gelir. Yerel tokeni DUSK, olağanüstü esnektir ve borsa, nükleer ticaret ve bilinçli sözleşme gönderimi başlatmak için kullanılmasına izin verir.

Nightfall Network aynı şekilde sıfır bilgi kriptografisi de dahil olmak üzere gelişmiş şifreleme prosedürlerini kullanır. Kuruluşlara, Genel Veri Koruma Yönetmeliği’ne (GDPR) ve para piyasası kurallarına izin vermek için ihtiyaç duydukları cihazları sağlar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here