Beam (BEAM): Gizli, merkezi olmayan finans ile tanışın

Beam, kripto para birimi yaklaşık %20’lik iyi bir kazanç kaydettiği için günlük zaman diliminde en çok kazananlardan biri. Token, Şubat ayı başlarında yükseliş eğilimindeydi; ancak, token, ayın sonuna doğru piyasa düzeltmesinden etkilendi ve bu da güçlü bir düşüşe neden oldu. 

Mevcut fiyat hareketleri, tokenin düşüş eğilimini kırdığını ve şu anda bir yükseliş trendi oluşturma yolunda olduğunu gösteriyor. Yazma sırasında, BEAM coin fiyatı 0,35 dolar seviyesinde duruyor. Yükselen bir fiyatın yanı sıra, günlük pencerede Beam’in işlem hacmi de yaklaşık %300 arttı. 

Beam (BEAM) Nedir ?

Blockchain teknolojisi, şeffaflık değer önermesi ve önermenin değerinin devam etmesi nedeniyle mevcut takipçilerini kazandı, Blockchain’in son yıllarda yaygın olarak kullanılması ve benimsenmesi, kullanıcı gizliliği hakkında yeni bir tartışmaya yol açtı. Endüstrinin mevcut kullanıcı tabanının büyük bir kısmı, kullanıcı gizliliğini ihlal etmekle ün salmış merkezi şirketlerin aksine sağladığı güvenlik nedeniyle ilk olarak teknolojiye çekildi. 

Bununla birlikte, kullanıcılar genel olarak anonimlik ve mahremiyet gerektirdiğinden, Beam gibi gizlilik merkezli projeler kısa sürede günün ihtiyacı haline geldi. Giderek dijitalleşen dünyada, bilgi güç haline geldikçe veri gizliliği paha biçilemez. Bu, pazarın bu belirli segmentine hitap eden gizlilik odaklı projelerin gelişmesine yol açtı. 

Trust Wallet Token (TWT) Nedir ?

Beam’i diğer gizlilik odaklı projelerden ayıran şey, temel teknolojisidir. Proje, gizlilik konusunda ünlü bir teknoloji olan MimbleWimble ile LelantusMW’yi bir araya getiriyor. Bu çekirdek teknoloji, projenin gizli merkezi olmayan finans dünyasını tanıtmasını sağlar. Ağ, merkezi olmayan finansın avantajlarını sağlar, ancak ölçeklenebilirlik ve verimlilik gibi diğer faktörlerden ödün vermeyen gizliliğe odaklanır. Beam tokeni, bir değer saklama aracı olarak ancak gizli bir şekilde kullanılabilir. 

Beam (BEAM) Coin Geleceği

Beam’in değer önerisi, giderek dijitalleşen dünyada çok önemlidir. Bu, kripto para birimine gelecek için yükseliş görünümü veriyor. Ağ ayrıca, yükseliş yörüngesini ilerletecek bir Ethereum köprüsü vb. gibi kapsamlı genişleme planlarına sahiptir. Digital Coin Price’ın tahminlerine göre, tokenin yılı 0,51 dolar fiyat seviyesi ile bitirmesi beklenirken, beş yıllık projeksiyonda 0,89 dolarlık tahminleri var.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here