Dogecoin 1.46.6 güncellemesi hakkında bilmeniz gerekenler

Dogecoin güncellemesi 1.46.6’nın yaz aylarında gelmesi bekleniyor. Dogecoin 1.46.6 güncellemesi hakkında yeni gelişmeler mevcut gelin bunlara bir göz atalım ve güncellemenin detaylarına inelim.

Dogecoin 1.46.6 güncellemesi ile hangi değişiklikler geliyor?

Dogecoin Core’u tanıtan bir güncellemenin yayınlanmasından bu yana altı aydan fazla zaman geçti. Özellikle DOGE tokenlerini yönetmek için tasarlanmış bir kripto cüzdanıdır. Bu nedenle geliştiriciler, yakın zamanda GitHub aracılığıyla bir sonraki güncelleme planını yayınladılar. Dağılım üç ana noktaya bölünmüştür: kesinlikle yapılması gerekenler, potansiyel olarak yapılması gerekenler ve daha sonrası için.

Böylece, bir sonraki güncelleme için kesinlikle yapılması gerekenlerde, DOGE ile ilgili olası güvenlik açıklarında düzeltmeler ve aynı zamanda cüzdan korumasının iyileştirilmesini buluyoruz. Dogecoin Core cüzdanını kullanma maliyetindeki azalma ve adres mesajlarının işlenmesinde iyileştirme de bu güncellemeyle birlikte geliyor.

Dogecoin (DOGE) nedir ve nasıl satın alınır?

Genel olarak, Dogecoin’in öncelikli güncellemelerinin çoğu, cüzdanı ve güvenliğini iyileştirmek ve kullanıcıları korumak için güvenlik açıklarını düzeltmeyi amaçlayan yamalar uygulamakla ilgilidir.

Potansiyel olarak yapılması gerekenler tarafında, projenin temizliğinin yanı sıra bağımlılıkların güncellenmesi ihtiyacını da öğreniyoruz. Son olarak, şu anda tamamlanmakta olan çeşitli iyileştirmeler gün ışığına çıkmalı.

Son olarak, ideal olarak, gelecekteki bir güncellemede, özellikle proje derleme düzeyinde temizleme modüllerinin eklenmesi olacaktır. Vurgulanan bir diğer önemli nokta, sistem performansındaki artışla ilgilidir. Diğer iyileştirmeler potansiyel olarak gelebilir. Ancak henüz gün ışığına çıkmayacaklar çünkü hala geliştirilmekte olan modüllere bağlılar.

Güncelleme sonrasında Dogecoin fiyatı ne oldu?

Bu güncellemenin açıklanmasının ardından Dogecoin’in fiyatı, gün içinde yaklaşık %2’lik bir artışla 0,08 dolara yükseldi. Yazma sırasında, fiyat günde %3,59’luk bir kayıpla 0,077 dolar civarında. Son olarak, şu anda Dogecoin’in fiyatı 0.065955 dolardır. 

Dolayısıyla bu yeniliklerin duyurulması Dogecoin’in fiyatında özel bir değişikliğe neden olmadı. Bununla birlikte, Shiba Inu gibi Dogecoin de bir meme coinden daha fazlası olmayı hedefliyor. İkincisi artık somut uygulamalarda kullanılabilir olmak istiyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz