Decentraland (MANA) en çok satın alınan ilk 10 coin listesine girdi

Son 24 saat içinde kripto dünyasında çok şey oldu. Güzel gelişmeler olmadı, ancak Decentraland’ın tokeni MANA, WhaleStats metriklerine bakıldığında satın alınan ilk 10 listeye girdiği için daha çekici hale geliyor.

En büyük Ethereum cüzdanlarını takip eden satıcıya göre, ilk 100 cüzdanda satın alınan ortalama MANA coin miktarı 7,328 dolar, bu da her birinin ortalama fiyatı ile yaklaşık 1,18 dolar seviyesinde satın alınan 6.323 ortalama coin miktarı ile sonuçlanıyor.

Bu pazarın 1.018 dolar bölgesinde açılmasıyla birlikte MANA’nın tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştığını belirtmekte fayda var.

Decentraland (MANA) Fiyat Tahminleri

Geçen yıl Facebook’un benzer ürününün duyurusu sırasında hızla popülerlik kazanan Decentraland en popüler Metaverse projeleri arasında olmasına rağmen, yatırımcılar bundan vazgeçmedi ve balinaların biriktirmeye başladığı fiyatı tarihsel olarak düşük bir seviyeye düşürdü.

Metaverse heyecanı bitti mi?

Metaverse coinleri fiyatlarına bakıldığında, piyasalarda küresel çalkantıların yaşandığı bir dönemde kripto meraklılarının eğlenceye vakitlerinin olmadığını söylemek kolay.

Ancak aynı zamanda, giderek daha fazla büyük oyuncunun enerjilerini ve dikkatlerini kripto endüstrisinin bu özel sektörüne odakladığını görüyoruz.

Shiba Inu’nun kendi metaverse projesini piyasaya sürmesiyle, The Metaverse, Spotify, Roblox’ta bir ada açıyor ve BAYC metaverse duyurusu ile fiyatlar patlatıyor, hype bitmedi gibi görünüyor, ancak fiyatların iyileşmesi için uzun bir süre beklememiz gerekebilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here